Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szinte csak az autó...

Miért szinte csak az autó érdekli a férfiak többségét ?

Figyelt kérdés

Nem értem, tisztelet a kivételnek, de a férfiak folyton csak az autókról beszél.


Szeretnék több témában beszélgetni, de folyton csak ilyen meg olyan autóm van. És így nézek, ne haragudj de kit érdekel, hogy neked milyen autód van?


Meg ilyen-olyan szelep. Ez valami egymás méregetése? Vagy mint az oviba ? Versenygés?


Nem bántásból csak nem értem!


Valaki elmagyarázná mi a sztorija ennek ?



ápr. 6. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom,olyan az érdeklődési körük aikkel éppel beszéltél.

De ez nem feltétlen általános jelenség.Pl. én is férfi vagyok, de egy fabatkát sem érdekelnek az autók.

ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Én csak a többi férfivel szoktam sűrűn autókról beszélgetni, de nőkkel bármiről tudok.
ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Férfi vagyok, mégsem nagyon érdekelnek az autók, legfeljebb csak annyira, amennyire a hétköznapi életben szükséges a használatuk miatt.
ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Engem sem érdekelnek a kocsik, meg a baráti körömben sem szokott ez téma lenni soha. Szóval rossz közegben keresgélsz.
ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
84%
Háát engem az Ikarus buszok jobban érdekelnek.
ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Pont egy ilyen társaságba keveredtél és most szerinted minden férfi ilyen.Én is férfi vagyok,de sokminden más is érdekel,pl.lakberendezés,növények,kert,főzés,műszaki munkák,kirándulás,stb.
ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Volttam már ilyen társaságban férfiként és megkérdezték milyen autóm van? Mondtam nincs is autóm na ez kiverte a biztosítékot náluk egyből milyen férfi az ilyen?

Pedig 50/f vagyok, nem akarták elhinni hogy lehet autó nélkül is élni na ilyen is van.

ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noren1989 ***** válasza:
83%
Engem is az Ikarus régi típusai meg a harckocsik, repülőgépek, főzés, varràs érdekel.
ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
A munkahelyemen a férfiak, fiúk filmekről beszélgetnek vagy épp a többi kollégát beszélik ki. Nem mindegyiket érdekli az autó téma.
ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Ezek szerint te meg csak te dolgodról tudsz beszélgetni és másról nem. De azért a másik a hülye.
ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!