Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen volt az utolsó "békeév"...

Milyen volt az utolsó "békeév" 2019 Magyarországon?

Figyelt kérdés

Amikor még nem volt covid, se 2022.02.24én meginduló orosz invázió sem.

Mennyivel volt jobb az élet, az emberek mennyivel voltak pozitívabbak, mint most. Itt vidéken azóta szinte befordultak az emberek, szó szerint utálkoznak, nagyon agresszívak lettek.


Nekem a szüleim, ilyen infláció mellett megutáltak( teljesen elértéktelenedett a fizum), meg az ő pénzük is jelentősen elértéktelenedett. Teljes idegroncsok lettek, 2 hét múlva költözök el.


ápr. 6. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Azért utáltak meg, mert szarul keresel?
ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, meg a fizetésünk egyre kevesebbet ér. Igen azért utálnak mert kevés a fizum.
ápr. 6. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát ti nyilván már akkor sem voltatok komplettek.
ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
lépkedni kellett volna tovább. 2022 óta 305al nőtt a főállású fizum, + mellé van már vállalkozásomból is pénzem.
ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
*30%-al
ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lényegesen jobb lett a fizetésem, mint 2019-ben volt, de az akkori énem sokkal boldogabb és felszabadultabb volt. Sajnos belém, mint hipochonder emberbe sikerült a (létező, vagy nem létező, ki tudja) coviddal belém verni azt, hogy mindenki potenciális veszélyforrás. A hisztinek vége, én mégis bezárkóztam, otthonról dolgozom, ellöktem magamtól mindenkit, nem járok már társaságba. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy valahogy a környezetemen is azt látom, hogy egy frusztrált görcs lett mindenki, szóval ez is okozza a fentieket részben.
ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!