Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 évesen hol kellene tartani...

30 évesen hol kellene tartani az életben?

Figyelt kérdés
Az az igazság, úgy érzem nem jutok sehova, 30 évesen párkapcsolatom még nem volt soha, otthon lakom, van egy stabil munkám, ami nem fizet rosszul, megtakarításom is van, de ennyi, amit fel tudok mutatni. Nincs nagy társaságom, nem tudok kivel eljárni szórakozni, nem is igazán voltam soha. Abszolút nem ilyen felnőtt életről álmodtam gyermekkoromban és úgy érzem nem jó ez így. Más is van hasonló helyzetben?
ápr. 7. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Tartasz ahol tartasz. Ez nem verseny. Élvezd az apró örömöket.
ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Én is ilyesmi vagyok, csak fiatalabb (24). Hasonló helyzet, bár nekem volt pár röpke kapcsolatom, albiban lakok, van jó munkám, megtakarításom is elég szépen.

Lehet nekem magasak az elvárásaim de nem itt akartam tartani 25 éves koromra.


Viszont én aktívan próbálok tenni érte, hogy elérjem azt amit nem sikerült, és haladok is felé amennyire tudok ezért hiányérzet vagy megbánás nincs bennem.

ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Na a tanulságot meg csak nem sikerült odaírnom a végére: ha úgy érzed le vagy maradva akkor tegyél érte hogy ne legyél, és előbb utóbb nem is leszel :D
ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Nincs olyan, hogy kellene. Mindenki a saját tempójában halad. Nem szabad másokhoz hasonlítgatnod magad.
ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél egy lakást, költözz külön a szüleidtől, már ha van annyi megtakarítás. Egy külön lakásban jobban ki tudsz bontakozni. 30 éves korodban szerintem már el kellene gondolkoznod ezen.
ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

A jó társaság fontosabb, mint hogy milyen anyagi javakat tudtál felhalmozni. Nem hiszek pl a VR "élet" szépségeiben.

Ilyen idősen már érdemes lenne párt találni, megházasodni, stb. Utána meg majd úgyis ég a pénz rendesen. Ház, gyerek, stb..stb.

Az egészségre kell nagyon figyelni, mert ha az nincs, akkor nincs semmi sem.

Nem irigylem a mai fiatalokat, mert az X, meg az előtte(/utána?) lévő generációk mindent lerabolnak és kifosztanak. Elfogy a levegő, a mozgástér azok körül, akik nem kő gazdagok "gyárilag". Persze tehetséggel, meg szorgalommal, kitartással, dörgölődzéssel és kapcsolatokkal, (szerencsével:-), bla..bla tiéd a világ, de nagyon keserves ez mindenhogyan ebben a vadkapitalista közegben.

ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Mit tettél azért, hogy változzon a helyzet? Ha semmit, akkor nem is igazán akarod azokat, amiket leírtál. ha meg nem akarod, akkor jó úgy neked, ahogy y épp most van.
ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
30 évesen ott kel tartani, hogy éled a saját életedet, teszel a saját céljaidért és NEM mással hasonlítod össze magad. ne álmodozz olyanról, miben nem voltál, mert az se biztos, hogy tetszeni fog.
ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi! Mindjárt jönnek a nagy megmondóemberek, akik elmondják neked hol kéne tartanod. Aztán a beszólogatásuktól az életkedved is elmegy majd.
ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira változó, hogy nincs egységes szabály. Inkább általánosságban mondanám azt, hogy mindenki SZERETNE magas szinten lenni az életben. Aztán ez vagy sikerül vagy nem. Van olyan volt osztálytársam, aki erős vezető pozícióban van egy multinál, milliós nettó, saját ház gazdagnegyedben, menő autó, feleség. És van olyan volt osztálytársam is, akivel a múltkor a Sparban találkoztam a pénztárban, és egy garzont bérelnek egy nem túl előnyös környéken ketten a barátnőjével.


Én a magam részéről igyekszek kerülni minden olyan helyzetet, amitől kudarcérzés keletkezne bennem, és belemenni minden olyan helyzetbe, amiről sikeresnek érzem magam. Javaslom, kövesd a példámat, mert a saját magad bőréből úgyse tudsz kibújni.

ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!