Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írnátok arra példákat, hogy...

Írnátok arra példákat, hogy milyen az, hogy viselkedik az a valaki, aki kimutatja/nem mutatja ki az érzéseit? Ti milyenek vagytok, kimutatjátok?

Figyelt kérdés
Rólam már többen mondták, hogy nem mutatom ki. Meglepődtem, nekem így természetes viselkedni, ahogy viselkedem, nem tudom ezek szerint, milyen az az ember,aki nem olyan, mint én, hanem kimutatja. Bár próbálok a saját környezetemből példákat találni én is.
ápr. 9. 08:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm aki csak a rossz érzéseit mutatja ki.


Ha jó kedve van, illetve az életébe épp minden szuper és boldog, gyakorlatilag senkivel nem törődik, csak a maga világában él.


De ha baja van rosszkedvű, problémákkal teli, hisztis, na azt érezteti mindenkivel.

ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Rajtam a düh, csalódottság, szorongás akaratom ellenére is látszódik, pedig nem szeretném ezeket kimutatni, mert nem akarom, hogy olyan állapotomban lássanak. Nem arról van szó, hogy jelenetet rendezek, vagdalózom, ajtót csapkolódok, csak olyan mértékben az arcomra van írva a dolog, hogy leírni nem tudom. Meg olyankor nagyon kell figyelnem arra, hogyan is fogalmazok, mert tudok nyers lenni, ha nem vagyok eléggé körültekintő.

A összes többi érzelem, lelkiállapot pedig változó, hogy mennyire mutatom ki, mennyire látszik rajtam.

ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!