Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hímsovinizmus csak barátságot...

Hímsovinizmus csak barátságot akarni egy olyan nőtöl, akinek kell a férfi?

Figyelt kérdés
Pl. ha valamiért tényleg nem akar többet a nőtől, vagy csak szimplán nem jön be neki mint nő?
ápr. 10. 11:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

#7

Szerinted tehát minden férfi köteles összejönni azzal a nővel, akinek tetszik.

ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

10: Nő vagyok nem kisfiú :D

Te beteg vagy? Nem is érted, amit mások írnak, írni se tudsz normálisan. Azt akartad írni, hogy más, ha egy nőnek nem kell egy férfi, mintha a férfinak nem kell egy nő? Nem más! Egyik sem jó. Nyilván az a jó, ha két összeillő ember talál egymásra.

ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
9%
#12 Jól van, akkor én meg egynemű ló.
ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
#8 Ezt kicsinyes bosszúnak, esetleg gyerekes viselkedésnek hívják, nem hímsovinizmusnak.
ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
A 10-es elmebeteget el kéne zárni a társadalomtól, a pszichiátriai zárt osztály legelzártabb szobájában kéne őt tartani.
ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Zárt osztály? Na most megcáfolhatatlan érvet mondok:


Egy nő nem a farkával érez, mivel hogy nőnek olyanja nincs.


Ebbe kössetek bele!

ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%

#16

A hímvessző nem érzékszerv. Az emocionális funkciókat az agy, szív, idegrendszer látja el. Neked az első kettő hiányzik.

ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
11%

#17


Mondom hogy nem lehet ebbe belekötni. Még amit írtál, az is az igazamat támasztja alá. ;)

ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha a hétköznapi életben is úgy lenne, mint az itteni kommentek, nem tartanám álszentnek a kommentek nagy részét.
ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%
16: Milyen igazad? Eleve nem egy embernek írsz :D Neked még az se tűnt fel, hogy én írtam, hogy nő vagyok, de te másnak a hozzászólására válaszoltál, hogy nem lehet nő :D
ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!