Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit illik tudni megcsinálni...

Mit illik tudni megcsinálni egy férfinak?

Figyelt kérdés
Nők szerintetek?

ápr. 10. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
0%

Vagy is akkor ha valaki megvédi egy nőt attól hogy erőszak érje az egy himsoviniszta?

Gondolom ti akkor azt is tagadjátok hogy a ferfiaknak erősebb a testfelépítése

ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
12%
Itt Kárpátalján most nagyon sok férfit behívtak és a fronton védik az asszonyaikat... Gondolom akkor ők is homsoviniszták mind és szégyelljék el magukat hogy a nők nem mennek magukat védeni
ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
10%
De hogy őszinte legyek én támogatnám, férfi és nő legyen egyenlő szerintem hívjuk be a nőket is ugyan akkora arányban, egyedül anyukámat sajnálnám
ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
96%
Alapvető házi munkákat, ne legyen teljesen műszaki analfabéta. Ismerje valamennyire a saját autóját(ha már van neki.)
ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
0%
Most írták hogy nincs ferfimunka! Az autót a nő ugyan úgy tudják szerintük
ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
14%
Én szoktam bütykölni autót akkor én is hímsoviniszta vagyok?
ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon belelovaltad magad ebbe a védelmezés témakörbe.


Ez nem a Mad Max apám, nincsnenek portyázó gengszterek meg csunyabácsik, akikkel napi szinten összetűzésekbe keveredne az átlag ember.



De ha lennének, legyünk már realisták, akkor se te lennél az, aki Rambó módra megoldja ezt.



Nagyon elkanyrodtunk az alap önellátástól.

Vagy neked ennek az is a része, hogy napi 5 órában házat őrzöl, meg szorgalmasan körbehugyozod a portát, mint a Bodri? 😆

ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
12%

Miért kell ilyen lekezelően beszélni velem? Azért mert nő vagy és felsőbbrendűnek érzed magad?

Én feminista vagyok, támogatom hogy a férfi és nő legyen egyenlő, de nem csak a hazimunkában hanem a akkor legyen kvóta a bányákban és katonaságnál, a fakitermelöknél és a kőműveseknél is

ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
14%
Úgy látom többen is írtak hogy már védtek meg nőt erőszaktól, akkor most ezt nem szabadott volna? Ha egyszer véletlen ilyen látnák valahol véletlen se avatkozzak közbe? Mert én próbálok pc lenni azért kérdezem
ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
77%

Saját magaddal beszélgetsz, nem zavar?


Legalább annyi eszed lenne, hogy több accountból próbálnál sock puppetelni.

ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!