Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha alacsony átlagJózsiként én...

Ha alacsony átlagJózsiként én is fotóznék ilyen csinos rendőrnőket akkor ugyanez lenne a reakciójuk?


ápr. 10. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bajok.
ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
én még életemben nem láttam női rendőrt
ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Ezek mind beállított manöken csajok.
ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt vágod ugye, hogy ezek a fotósok odaballagnak a rendőrökhöz, elmondják, hogy profi fotózással foglalkoznak, mutatnak közösségi média profilt ha kérik, és megkérdezik, hogy lefotózhatják-e őket, informálva őket arról, hogy milyen platformon lesz megosztva a fotó (ha nem bánják).


Szóval ez nem úgy van, hogy a Kiss Pityu a CBA előtt elkezdi fotózgatni az éppen arra sétáló rendőröket majd feltölti YouTube-ra.

ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
én aki női rendőrt eddig még láttam, és nem belső pozícióban dolgozott hanem kinn utcán, mindben túltengett kicsit az önbizalom és az önbíráskodást hogy tudatában van hogy feletted áll. érezni lehet ahogy beszélnek veled. tuti nem vennének jó néven egy random fényképezkedést sem
ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért valljuk be, egy fotós a maga 1-2 milliós célszerszámával nem ugyanaz mint átlag Józsi a Samsung A53-al.
ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez a rendőrnő tudja magáról,hogy szép,tudja,hogy miért fényképezik,és ez imponál neki.Ha egy előnytelenebb külsejűt fotóznának,az nem biztos,hogy így reagálna.Ha átlag Jóska a fotós,ha nem.Persze lehet,hogy megrendezett az egész.
ápr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez eleve egy megrendezett szituáció, de ami biztos, hogy nem Magyarország. Itthon nem ilyen nyitottak, lazák, kedvesek az emberek. Meg hát én voltam még rendőrnő, nem ismerem a szabályzatukat, de nem hinném, hogy viselhetnek sminket.
ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, nagyon sokat számít, hogy milyen fellépéssel és stílusban csinálod. Ha jól láthatóan nem titkolod a dolgot, mosolyogva, kedvesen odamész, amikor kiszúr, kulturáltan megbeszélitek és normálisan engedélyt kérsz. Mellé pedig fel tudsz mutatni közösségi média és egyéb referenciákat, az egészen máshogy veszi ki magát, mint ha bújkálva, lesből csinálod, látszik rajtad, hogy lebukásként éled meg, amikor rajtakapnak és gyanús az egész viselkedésed, az sokkal inkább sugall visszaélési szándékot.


Magyarországon az egész társadalom teljesen máshogy viszonyul a fotózáshoz és a megjelenő képekhez. Nálunk az emberek többsége inkább tiltakozik, mint együttműködő. Akár van oka, akár nincs, inkább gyanakvók. Máshol nem feltétlenül.


A törvények részlet szabályai is egészen mások országonként még Európán belül is, mint külföldön. Európában pl. van egy egységes GDPR adatvédelmi szabályozás, ami többek közt az emberek képmására is vonatkozik, de országonként eltér, hogy a közterületen, vagy épp szolgálatban levő rendőrről készült képekre ezt hol hogyan értelmezik és alkalmazzák.


De pl. amerikában (a legtöbb államban) eleve lehet a rendőrt is, meg az utcán bárki mást is fotózni, viszont így is rendszeresen vannak rendőri túlkapás ügyek, mert mégis tiltani próbálják, vagy csak egyszerűen tettlegesek a rendőrök a felvétel miatt.


Szóval minden leginkább a helyzeten és az embereken múlik.


Ha normálisan viselkedsz másokkal, akkor nagyobb eséllyel reagálnak ők is normálisan.

ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!