Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 év feletti nők mivel...

20 év feletti nők mivel foglalkoztok?

Figyelt kérdés

23 éves nőként még mindig nem tudom mivel kéne foglalkoznom, munkám van, vendéglátásban dolgozom, de úgy érzem csak fecsérlem az időt. Pénzügy számviteli ügyintéző végzettségem van, de sosem vonzott ez a szakma. Egyetemre sosem akartam menni, mert nincs olyan szak ami igazán érdekelne (legalábbis lehet nem néztem utána eléggé), meg azt mondják hogy a diplomával az ember kitörölheti a .. Viszont ha lenne olyan szak ami valakinek nagyon tetszett, és izgalmas, jó munkát lehet vele találni szívesen meghallgatom, mert a tanulás gondolatától sem zárkózom el.:)

A szépségipari szakmák érdekelnek, amatőr tapasztalatom van is bennük, viszont úgy vettem észre, hogy minden második üzlet körmös, pillás és kozmetikus, úgyhogy azt az ötletet is inkább jegeltem.

Szóval kíváncsi lennék tapasztalatokra, esetleg ötletekre hogy merre induljak el, illetve hogy a korombeli nők mivel foglalkoznak. Köszi előre is a válaszokat.:)



ápr. 10. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Válassz egy hozzád illő kedves, de pénzes pasit.
ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Ennyi idősen azt se tudtam merre vagyok arccal.

Erettségi után 1 éves tanfolyam amiben soha nem dolgoztam, aztán külföld szitterkedés, aztán itthon berakott apa a cégébe egy irodába ügyfelesnek kapcsolattartónak, aztán 2 éves ujabb tanfolyam(gazdasági informatika), meghúztak a vizsgán nem pótviszgáztam le.., aztán megint külföld szitterkedés, megint vissza.


Aztán beíratkoztam inkább levelezőre fősulira, de mivel fősuli mellett se talaltam semmit igy a sulival parhuzamban letettem egy újabb szakmát(kereskedo boltvezeto plusz pentargezkezelok ja meg valutapenztárosit is és uniós pályázatíróit is..) aztan frissdiplomásan elkezdtem boltvezetokent dolgoznj(bekamuztam a gyakorlatot mert oda tenyleg minek gyakorlat ahhoz hogy jonapokivanokmiben segithetek?), felvirágoztattam az üzletet duplaztam a bevételeket, sima fogyasztói érdekeket kereséseket néztem csak es azt rendeltem be, ma is várnak vissza, aztán megint külföld, konzumálás streaptaese, aztán takarìtás is, és aztán itthon jelenleg a diplomával dolgozom közalkalmazottként🤣.

ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Leginkább @-okkal foglalkoznak.
ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
szenvedek, érettségi után vendéglátás...aztán végeztem el tanfolyamot.
ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Milyen tanfolyamot?
ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkakereséssel foglalkozom.
ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly diplomáztam és most webdesingner tanfolyamot akarom elkezdeni, amit indul a képzés…(lehetőleg szeptemberig jó lenne befejezni). Szeretnék álláskereső lenni, de mivel most adtam be a jelentkezésemet egyetemekre, így nem tudod, hogy Szegedre vagy Pestre vesznek e majd fel…így most ezt jegelem. Én is 23 éves lány vagyok.
ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bankban dolgozom, szeretem.
ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Most már az info sem nyújt biztos megélhetést, leépítések vannak
ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!