Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a beliani.hu-s reklám...

Ez a beliani.hu-s reklám énekes csaja hogy nézhet ki?

Figyelt kérdés

Olyan lehet, mint a hangja?

És az alza.hu rikácsoló űrlényének a hangja mögött milyen ember lehet?



ápr. 11. 05:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Pasi.
ápr. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
A beliani szerintem roma. Az alza.hu egy eltorzított hang.
ápr. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Csőre Gábor az alzamanó magyar hangja. Nem torzított, saját maga beszél így (is), ezért szinkronszínész. :) De a szerencsejátékos reklámokban is ő a hang pl., csak ott nem vinnyog, fel se tűnik.

De ő a south parkból Eric Cartman (ha idegesítő hangot akarsz), de ő Adam Sandler hangja, ő volt Frodó a gyűrűk urában, sőt, Loki is a marvel filmekben.

Szinkronszínész, ez a dolga.

ápr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
A Beliánis szerintem lehet férfi is.
ápr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az alzás manó hangjától a falnak megyek.
ápr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Milyen lenne, ha a Vers mindenkinek című TV műsorban mindig csak az alzamanó hangján szavalnák a verseket?
ápr. 11. 07:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
"az alza.hu rikácsoló űrlényének a hangja mögött" Csőre Gábor van, ő (volt?) a Minimax csatornahangja is.
ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csőre Gábor hangját sokan szerették régebben, de amikor ezt a borzalmas reklámot elvállalta, elérte, hogy egy ország gyűlölje 😂


A beliani reklámban nem tudom, ki énekel, de egyértelműen férfi hangja van, egyébként szerintem az is rohadt irritáló.

ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Az Alza figura k*rvára nem manó, hanem űrlény, konkrétan egy marslakó, de ne zavarjon senkit.

Aki a Csőre Gábort meg ezért képes utálni, az egy borzalmasan empátiahiányos gyökér ember. A legjobban foglalkoztatott szinkronszínész, és aki ennyire jól képes elváltoztatni a hangját, az azért skill. Szal ennyire ne legyetek irigyek. ;)

ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

9:


A kutya nem kérdezte, hogy micsoda az Alza figura, ahogy azt sem, hogy kiről mi véleményedet.

Az "empátia" és "irigy" szavak jelentésével meg sztem nem vagy tisztában. Imádom az ilyen kötekedő, közléskényszeres idiótákat.

ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!