Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom mihez kezdjek?

Nem tudom mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Negyvenes nő vagyok.

A gyerekek szinte már önnállóak. Volt állásom, az megszünt.

Igaz csak 2 évet voltam ott. Előtte ahol voltam pár évig, az is megszünt.

Túl sok munkatapasztalatom egyébként nincs , mert sokáig voltam otthon a gyerekekkel.

Az utóbbi 1 évben több mindenbe belekezdtem , de mindig feladom, nem találom a helyem.

Már nem tudom mihez kezdjek.

Volt már így valaki?



ápr. 11. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulj valami újat

2. Keress munkát

3. Ha az anyagiak nem probléma, akkor utazz sokat

4. Önkénteskedj

5. Keress hobbit

ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez így elég egyhangúnak, unalmasnak hangzik, talán ebbe fáradtál, fásultál bele, nincs motiváció, nincs lendület, nem történik semmi. Szerintem fel kéne kavarnod az álló vizet, ahogy az 1. is írta. Én biztos elmennék dolgozni, hogy hasznosnak érezzem végre magam, nomeg a fizetés sem mellékes. Az, hogy sokat voltál otthon, és kevés a munkatapasztalat, ne riasszon vissza. Ha munkahelyet fogok váltani, egy teljesen más területre fogok menni, baba mellől, szóval nekem ugyanolyan új lesz minden, 40 éves leszek addigra, de lelkesen várom :D

Ha nincs szükség a fizetésedre, és nem szeretnél dolgozni, akkor mindenképp valami tanfolyamra, képzésre beneveznék, tudás frissítés, tanulás, vagy valami új hobbi, edzés, kikapcsolódás, ... Valami célod, terved legyen, ne csukd be a kaput mert 40 múltál. Előtted az élet.

ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is tanfolyamokat, képzéseket javasolnék, biztosan találsz azok közt valami neked valót, neked tetszőt.

Illetve, nem tudom, mennyi lehetőség van ilyenre ott, a környékeden, de az önkéntesség, főleg menhelyi kutyasétáltatás, engem pl. nagyon fel szokott dobni. Hátha neked is hasonlóan pozitív élményeket tud adni.


Nem mindig egyszerű megtalálni azt, amiben jó az ember és még élvezi is, szóval szerintem ne szegje kedved, hogy még nincs ez meg, idővel biztosan meglesz ez is.

ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy tavaly beiratkoztam suliba ( egyetem) , de rájottem, hogy , mégsem tetszik amit tanulok.

Most elkezdtem dolgozni ( kereskedelem) de pár nap után már ez sem tud lekötni, nen érdekel..

Nem találom a helyem.

Az a legrosszabb , hogy nem is tudom konkrétan mit szeretnék csinálni.

ápr. 11. 09:34
 5/8 A kérdező kommentje:

És ezt nem tudom, hogy miért van ez, hogy valami érdekel, de csak addig míg ki nem próbáltam.

Aztán meg teljesen érdektelen lesz.

Hogy tudnék rajönni, mi az ami tényleg nekem való?

ápr. 11. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A munka az emberek 99%ának unalmas, frusztráló vagy stresszes és fel kell találnod magad.



Lehet te a stresszt jobban bírod, mint a monotonitást?


Nem mindenki való aktatolgatónak meg ügyvédnek, aki egész nap szöveget bogarászik, meg olyan szerepekre, ahol ugyanazt a feladtot kell napi 8 órában elvégezni.


Keress olyan melót, aminél jobban oda kell tenned magad, ahol gyorsan kell gondolkozni.

ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az önkénteskedés pl.: jó terep lehet részben, hogy kipróbáld magadat egy-egy területen.

Írd össze, hogy igazán mi érdekel, mit szeretsz/nem szeretsz csinálni?

Nézd meg a neten a karrierportálokon, hogy milyen állások-, azoknak a feltételei vannak felsorolva, gondold el, hogy el tudnád-e magadat képzelni azon a területen? Ha kb. 70-ban megfelelsz a kiírásoknak, akkor vágj bele.

Lehet érdemes lenne elmenned pszichológushoz is.

ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van.
ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!