Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy kicsit " butácska" vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már fiatal, nincs betegségem sem ( fogyatékosság)

Csak szimplán butának érzem magam.


Értem ezalatt, hogy nem mentek túl jól a reál tantárgyak, néha több idő kell, hogy megértsek valamit.

Sokszor, csak azért nem kezdek bele dolgokba, mert tudom , hogy nincs meg hozzá az eszem.



ápr. 11. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem vagy buta. Mindenkivel előfordul, hogy valamit nehezebben ért meg, nehezebbnek érez. Az viszont tényleg butaság, ha nem kezdesz el valamit, mert úgy gondolod, nem fog sikerülni. Ezt csak akkor tudod meg, ha már elkezdted. Valamint mindenki másban tehetséges, lehet hogy neked nem mentek annyira a reál tantárgyak, de biztos vagyok benne, hogy egy csomó minden másban tehetséges vagy.
ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez van, csak fogadd el. És válassz olyan pályát, ahol nem szükséges annyira a reál tudás.
ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, aki igazán buta az nincs vele tisztában.
ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég durva dolog egyenlőségjelet tenni a reál tárgyakban jó vki = okos.

Mérnökök között dolgozom, és van olyan mérnök kolléganőm, aki a szűk szakterületén kívül egy nagy 0. Se idegen nyelv, se töri, zene, politika- egyszerűen 0 lexikális tudása van. Ennek ellenére meg róla győződve, h mindenhez is hozzá tud szólni, ergo a korlátait sem ismeri.


Az meg h lassú vagy, szintén nem feltétlenül akkora baj. Nekem is elég lassú afelfogásom, nehezen értek meg dolgokat, és buktam is anno matekból.


bár érdekes, amikor vmit egyedül kell megtanulnom saját tempómban, nem rászorulva mások sokszor béna magyarázására, gyorsan eljutok elég magas szintre.

Az más kérdés, h sok helyen nem tolerálják, mert azonnal kell mindent tudni.

ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem is feltétlenül arra írtam, hogy egyenlőnek gondolom, csak támpontnak, hogy azokból sem voltam jó.

Egyébként, ahogy írtad, nekem is jobb az, ha magamra vagyok utalva , mert akkor hamarabb rájövök mindenre , és talán még hamarabb is megoldom.

Mikor magyaráznak sokkal tovább tart felfognom mindent.

ápr. 11. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy fogékony valamire, az nem a butaságodat igazolja.

Az emberek többsége átlagos, vagy átlag alatti matematikából,

örül, ha valahogy leérettségizik.


Arra összpontosíts, amiben jobb agy, és fejleszd azt a képességedet.

ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!