Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan nagyon jó...

Volt már olyan nagyon jó barátod , akivel évek óta jóban voltatok, de sok pénzhez jutott és utána teljesen megváltozott, semmibe vett téged?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok történt e már ilyesmi valakivel. Az mindegy honnan jutott pénzhez, megnyerte a lottót, kapott egy jó ajánlatot, valaki hívta valahova sok pénz reményében stb., csak arra vagyok kíváncsi hogyan viselkedett utána.

ápr. 11. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Egészségesz személyiségű embereket nem változtat meg a pénz.
ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Így nem, olyan volt, aki a jó anyagi helyzete révén bekerült egy “elit” társaságba, ahová nekem nem volt bejárásom, aztán lassan eltávolodtunk egymástól. De amúgy jellemre nem változott meg, csak más szférába került, más körökben mozogtunk, és emiatt elkopott a haverság.
ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, sz@r csóró ismerőseim vannak. Egyikben sincs meg a vágy, hogy vigye valamire, vagy gazdag legyen.
ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes módon az anyagiak senkit nem változtattak meg a környezetemben.Viszont kivétel nélkül,minden barátom onnantól tűnt el az életemből,amikor kapcsolata lett.Megértem a kezdő lobogást,érzelmeket,de ha négy -öt év után azt írják ,hogy talán még találkozunk - ez azért elszomorít. Főleg olyan minőségű barátság után :/
ápr. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barát nem, de a testvérem sajnos ilyen.

Elfelejtette, hogy honnan jött, és anyukámat se támogatja anyagilag, holott kb napi minimum 20 000ft-ot, elkölt hülyeségekre.

Már nem is tartom a testvéremnek, annyira fösvény, beképzelt lett.

ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!