Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi miatt lehet, hogy valakinek...

Mi miatt lehet, hogy valakinek max. egy-két kivételtől eltekintve csak a sajátjától különböző rasszú emberek jönnek be?

Figyelt kérdés

A családban mindenki magyar, a tágabb környezetben is mindig csak fehérek voltak.

A közelben nincs multikulti nagyváros, a szocializációs közeg egy nem túl liberális, nem túl PC térség.

Nem csak az elmúlt pár évben alakult ez ki, amikortól a külföldi média elkezdte nyomni a sokszínűséget és a reprezentációt, - mielőtt valakiben az merülne fel, hogy beütött a nyugati agymosás - hanem kicsi kortól kezdve mindig érdekesebbek voltak a minél különbözőbb kinézetű emberek.



ápr. 11. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Minel kulonbozobb a ket ember genkeszlete,annal elegkepesebb lesz az utod. Ez van kodolva belenk osztonosen. Ezt sokan elnyomjak a tarsadalmi elvarasok szulok nyomasa miatt.

Nezd meg a Habsburgok belteejes nemzedeket. Eletkeptelen es torz arcu utodokat szultek.

ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ízlések és pofonok. Lehet a különlegesség varázsa fog meg, lehet a másik kultúra tetszik és ez szépíti meg az embereket.
ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

#1 azért az egy rasszon belüli szaporodást ne hasonlítsd már össze a családon belülivel. Ennyi erővel akkor mindenki retardált, aki nem félvér? :D Egyáltalán nem törvényszerű, hogy más rasszú emberekhez vonzódjunk ösztönösen. Nekem pl. a feketék, sötétbőrű ázsiaiak soha nem tetszettek, pedig szőke kékszemű vagyok, nem odavissza kéne lennem értük?

Az arab, iráni, távol-keleti vonal viszont be tud jönni, de leginkább akkor is a fehérek tetszenek.

ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez nem így van.
ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4.Mi nem így van? Minek hazudjak?
ápr. 12. 08:50
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem írtam, hogy hazudsz, talán rosszul tudod/gondolod.
ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Önmagamról csak nem vagyok fogalmatlan.
ápr. 12. 11:20
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Azért érthettem félre, mert azt írtad, egy-két kivétel van, a kifejtésben sem említetted, hogy rólad van szó, úgy értettem, mindenkire gondolsz.
ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kései Sirató ***** válasza:
47%

#8


A kérdésben az van, hogy valaki, a valaki nem mindenki. Szövegértés!

ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen természetes, ősi ösztön: a saját fajtának a fennmaradására.
ápr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!