Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugyanúgy viselkedtek azzal...

Ugyanúgy viselkedtek azzal is, akit szerettek, meg akit nem, azzal is?

Figyelt kérdés
Jó, gondolom, életed szerelmével kedvesebb vagy, mint egy teljesen semleges munkatárssal vagy a banki ügyintézővel. De mondjuk van egy "szeretem" meg egy "nemszeretem"-kollégád. A "nemszeretem" se tett semmi rosszat neked, de ettől még nem szereted. Érezhető lesz ez a viselkedéseden?
ápr. 13. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván a szituációtól is függ, ha nem csinált semmi rosszat, csak nem szeretem, akkor nem vagyok bunkó vele, csak szimplán nem keresem a társaságát.
ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Emberek akiket az érzelmeik vezérlik ,rajtuk nagyon látszani fog a különbség náluk nagyon érezhető a részrehajlás.

Ez tipikusan jellemző a cigányokra pl. Ami a szivemen,az a számon.

ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két ember, akivel teljesen ugyanúgy viselkedek.
ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Akire nem vagyok kíváncsi, ahhoz, ha nem muszáj, egyáltalán mem szólok. Van, aki azt is elérte nálam, hogy ha muszáj, akkor se szólok hozzá.
ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Jezus.

ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ők is eltérő módon viselkednek velem. Tehát nálam olyan nincs, hogy X ugyanolyan jófej velem, mint Y, csak én X-et "nem szeretem".
ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, hogy nincs két ember, akivel teljesen ugyanúgy viselkedek. Azonban az igaz, hogy akivel nem szimpatizálok, mégis kommunikálnom kell vele (pl. munkahelyen), kimért vagyok, de nem vágok arcokat, nem teszek rá megjegyzéseket így sem.
ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!