Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a "lefagyás" mitől lehet...

Ez a "lefagyás" mitől lehet náluk?

Figyelt kérdés

Amikor a szüleimnek arról beszélek, hogy mi lesz azután, mikor ők már meghaltak, akkor lefagynak és egy kukkot sem tudnak szólni.

Szoktam nekik mondani, hogy ti már ne vegyetek tartóstejet! Na ez csak vicc volt.

De olyat szoktam mondani nekik, hogy olyan használt gépeket ne hozzanak már többet a házhoz, amit úgysem fognak használni soha a büdös életben és ha meghalnak, csak nekünk lesz egy felesleges nyűg belőle a nyakunkon.

Pl: hibás gallyaprító, aggregátor, csempevágó, meg ilyenek.

Olyanok, mint akiket teljesen hidegen hagy a jövő. Mondjuk sok ilyen emberrel találkoztam már. Főleg anyámnak nincsenek jövőbelátó víziói, apám egy fokkal másabb, de ő is le tud fagyni, ha olyan kérdést kap a távoli jövőt illetően.



ápr. 14. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem akkor azon gondolkodnak, hol b__tak el a nevelesed ennyire, hogy ilyen bunko egoista barom lettel.
ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Empátiára minimálisan képes ember nem emlegeti senkinek annak hamarosan bekövetkező halálát.
ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az nem zavar titeket, hogy azt senki sem tudhatja előre, hogy mikor fog meghalni valaki? Lehet, hogy én dobom fel a talpam előbb, hiába vagyok jóval fiatalabb.
ápr. 14. 13:21
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem, engem nem fog zavarni egyáltalán, ha meghalsz.
ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Engem sem zavart az értékelésednél, hogy már itt öt pipád is bezöldült. Csapj bele tesó.
ápr. 14. 13:39
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Még a szuleiddel is bunko vagy ! Hogy viselkedhetsz idegenek előtt?
ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem azon agyalsz hogy fogod őket ellátni ha leesnek a lábukról hogy késobb még minőségi életet tudj nekik biztositani legalább az utolsó éveikben? Miert nem rájuk gondolsz?
ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
azért van, mert egy gyökér a gyerekük.
ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez a kérdés valóban komoly, akkor bocsássa meg nekem mindenki, de komolyan várom az atombombát. A jók úgyis tiszta lappal kezdhetik.
ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Végig dolgoztad az életet, van még hátra pár éved, és azt kéne tervezgetni, mi lesz, miután meghalsz, meg nem vehetsz meg egy ku*** csempevágót használtan? Hát nehogymár...

Örülj, hogy még élnek. A ku*** csempevágót meg majd elviteted, vagy eladod, hagyjad már őket ilyenekkel. Ők sose tettek érted semmilyen erőfeszítést?

ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!