Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt, hogy direkt el akartatok...

Volt, hogy direkt el akartatok kapni valamilyen betegséget?

Figyelt kérdés
Pl suliban, vagy mert nem akartatok dolgozni
ápr. 15. 17:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, inkább suliba volt jellemző ez, de akár hogy erőlködtem sosem jött össze és mennem kellett.
ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1 tettél valamit érte h elkapd
ápr. 15. 17:57
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Utálok beteg lenni. Direkt biztos nem teszek rá egy lapáttal, hogy rosszul legyek.
ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Persze, de nem adok olyan tippet amiből károd származzon, amit le lehet írni már, no meg már tavasz van, úgy sem tudnád alkalmazni: pólóban koriztam és láss csodát, nem fáztam meg, bármennyire is próbálkoztam.
ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Iskolaban igen. Nagyon gyakran probalkoztam, utaltam bejarni. De sosem sikerult, nagyon immunrendszerem es gyomrom van mind a mai napig xD Most mar dolgozok, evek ota nem vagyok iskolas. Nem probalkoztam semmivel. Egyszer jatszottam el a beteg kartyat a szabadnapom elott, amikor kb 2 honapja dolgozhattam ott, mert nehezen tanultam be es ideggorcs volt bent lenni, hatalmas a hajtas. De azota egyszer sem. Csak ha tenyleg ugy latom, akkor nem megyek be. Illetve erosen nathasan, nehogy vegigfertozzek mindenkit es senki ne maradjon.
ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5 suliban mivel próbálkoztál? Erősen náthásan akkor nem mész be dolgozni?
ápr. 15. 18:09
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nátha is orvosfüggő. Mentem már le kamaszkoromban a dokihoz suli után, hogy náthás vagyok. Megvizsgált és annyit mondott, hogy ez egy mezei nátha, erre nem ad igazolást, menjek csak iskolába.
ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7 akkor mentél gondolom?
ápr. 15. 18:14
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Kicsiként a mumpszot, el is kaptam.
ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

Jaj meg a másik "kedvencem" amikor tényleg pocsékul voltam, betették a lázmérőt és csa 37,1-et mutatott. Na onnantól kezdve már nem is voltál beteg meg hagyd abba a szimulálást. :D


Vagy a suliban ez a hónalj alá tehető digitális lázmérő volt még ezer éve. Azt hiába tették be, se hőemelkedés, se láz nem volt. Még volt, hogy a titkárnéni be is szólt valakinehogy csak tavaszi fáradtság... Aztán hazamentél suli után, betették a rendes otthoni lázmérőt és full lázas voltál. :D

ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!