Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Ha a párotok titeket...

Nők! Ha a párotok titeket szeret, de mindenki máson átgázol?

Figyelt kérdés

Elfogadnál egy olyan párt, akiről biztosan tudod, hogy téged szeret és bármit megtenne érted (és a közös családotokért), viszont a többi emberhez egészen máshogy áll hozzá?

Pl. másokon bármikor átgázol a saját (és kettőtök) céljai érdekében, akár a barátait (ha vannak) is elárulja, kihasználja, átveri, hogy neki (nektek) jobb legyen. Tehát nem csak arról van szó, hogy megvédi magát és téged, hanem gátlástalanul eltipor és kihasznál másokat, ha úgy gondolja, hogy ez az ő érdeke.


ápr. 16. 06:29
A kérdező szavazást indított:
Még örülök is neki, hogy másokkal ilyen
Nem jó dolog ez, de mivel velem rendes, ezért eldogadom
Egy ideig elviselném, vagy talán észre sem venném, de egy idő után biztosan szétmennénk emiatt
Ismerősként elfogadnám, de ha ezt tudom róla, párkapcsolatra semmiképpen
Ilyen emberrel szóba sem állnék (még akkor sem, ha biztosan tudom, hogy velem jól bánna)
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Aki másokon átgázol az idő kérdése és a mellette lévőn is simán átfog és meg is teszi mindegyike az ilyen "embernek".Ha az érdeke úgy kívánja. Ráadásul az ilyen egyed ha akarna (de sosem akar) sem tudna megváltozni. Ez az igazság évezredek óta változatlan. Az ilyen emberek mindegyike: pszichopata, a lightosabb verzióban meg nárcisztikus pszichopata. Függetlenül attól ippeg milyen jelmezben "tündököl" kifelé.
ápr. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Mindegy, hogy szeret mert én nem lennék képes szeretni egy ilyen embert
ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Szeret téged? Egész biztos? Vagy be van csomagolva a kontroll?

Van szabad akaratot? Döntéseid?

Nem érzed úgy, hogy toháshéjakon lépkedsz? Bármikor, bármit kimondhatsz neki anélkül, hogy a "mit fog gondolni" benned lenne? Ha kommunikáltok, akkor soha semmikor nincs benned szégyenérzet, bűntudat, lelkiismeretfurdalás?

Ezeken mélyen gondolkodj.

ápr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
8 szavazatból 8 ugyan azt a választ választotta, akkor gondolkodj el kérdező mennyire "sikeres" a valóságban ha a valódi önmagát mutatná az illető, nem a pódiumon-hanem a valóságban.
ápr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Szóbal sem állnék ilyennel. Tipikus tapló, bunkó, undorító viselkedés. Akiben nincs meg az empátia, tisztelet az embertársai iránt az kizáró ok.
ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Aki ilyen, az mindenkivel ilyen. Nincs olyan, hogy egy embert szeret és vele nem olyan. Hisz ahhoz, hogy ilyen kegyetlen legyen az kell, hogy ne legyen empátiája. Ha nincs empátiája, akkor nem tud szeretni és mindenki egy eszköz számára, amire ha nincs szüksége, akkor félre söpri. Az elején az ilyen emberek elég jól tudják színlelni az érzelmeket, de mindig érezni fogod, hogy valami nem stimmel. Szóval nem. Sohasem.
ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen, az azzal, akit látszólag szeret is csak érdekből viselkedik másképp. Amint változik az érdek, változik a hozzáállás is. Szerintem ez az embertípus az, aki egy sima, jó hangulatú beszélgetést, programot is el tud rontani, mert képtelen engedni bármiben. Olyan, aki képes sokat áldozni időben, energiában a bosszúállásra. Képtelen a megbocsátásra. Utólag, megszabadulva tőle, úgy érzi magát a párja, hogy ez volt élete sötét korszaka, a szégyenfolt, amiről beszélni sem akar, amibe nem is érti hogyan sodródott bele. Minden szempontból káros.
ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha velem tényleg cuki lenne meg stb,nem érezném ezt gáznak. Én mondjuk nem gázolok át senkin, de kb sz*rok mindenkire.
ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hamar rá kellett jönnöm, hogy nem értünk teszi, hanem csakis saját magáért. Első adandó alkalommal rajtam is és a saját babáján keresztül is átgázolt.

Sose segített senkinek önzetlenül, de ő elvárta azt, hogy mindig mindenki mellette álljon. Jópárszor mondtam neki, hogy ez így nem jó.

Volt olyan is, hogy páran átjöttek hozzánk, beszélgettünk. Valakivel egyet értettem valamiben, ő viszont nem értett egyet. Mikor elmentek elkezdett kiabálni, hogy megaláztam és nem álltam ki mellette.

Az ilyen ember mindenkit porrá aláz.

ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ilyen emberrel én sem szeretnék szóba állni, mert számomra megvetendő a viselkedése, és nagyon nem vagyok jó véleménnyel az olyanokról, akik így viselkednek a többiekkel szemben. Nem is tudnék egy ilyenben megbízni, nemhogy családot alapítani.

Ha mindenkivel ilyen mód viselkedik, mi lenne a garancia arra, hogy előbb, vagy utóbb velem nem tenné meg ugyanezeket?

ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!