Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy őrületbe lehet kergetni a nagyon elcsépelt szóviccekkel vagy viccekkel?

Figyelt kérdés

Néhány példa:

Mivel vendéglátós vagyok gyakran előfordul, hogy valami összetörik. Ilyenkor az egyik kollégám mindig bekiabálja, hogy ,,legalább nem kell mosogatni”

Az egyik haveromtól elköszönök a telefonban, mert álmos vagyok erre ő beközli, hogy ő meg Zsolti.

Anyámnak valamire mondom, hogy mindegy. Anyám: ,,a mindegy az a száztizenegy meg az ezertizenegy’’

Mesélem a kollégámnak, hogy összefutok meló után az egyik barátommal. Kollégám: ,,csak nehogy betörjétek a koponyátokat.

Ugyanennek a kollégámnak mesélem, hogy felszálltam az xy buszra. Kollèga: ,,mi vagy te madár?”


És mindegyikben a az a közös, hogy amikor először hallottam még lehet nevettem is rajta, de századjára már nem igazán megy, egyébként szeretem a jó vicceket, meg én is szoktam mesélni, de ezekkel az elcsépelt szóvicekkel vagy mondatokkal ki lehet kergetni a világból.



ápr. 19. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%
Humoros emberek vannak a környezetedben.
ápr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!