Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, hogyha a család arra...

Az gáz, hogyha a család arra neveli a 2 lányt (13,15 évesek,egyik unokatesóm,másik húgom) hogyha lesz pasijuk, és nem úgy viselkedik, ahogy kellene, akkor nyugodtan mehet nekik durr egy pofon,nyakleves stb?

Figyelt kérdés

Igazából én is erre bátorítom a húgomat,de mondtam neki,hogy azért szegény pasija ok nélkül ne kapjon..🤣 Amúgy mindkét lány már most nagyon erős, emellett egyikük birkózni jár heti 2x..

N


ápr. 20. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
A mai világban jó, ha egy nő meg tudja védeni önmagát, ugyanakkor nem feltétlen rossz, ha "a nő viseli a nadrágot", tehát szerintem nem gond.
ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen, gáz. Arra kellene nevelni, hogy KOMMUNIKÁLJON. Nem állatok vagyunk, hanem elvileg intelligens lények.
ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Az #1-es vagy egy igazi idióta, vagy csak troll, hagyd a fenébe, amit ideokádott.
ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel csak az lesz a baj hogy olyat kapnak vissza hogy a fal adja a másikat!..
ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 kötve hiszem
ápr. 20. 20:54
 6/13 A kérdező kommentje:
2# a duma már nem segít a mai elb*szott férfiakon. Anno még elhittem én is,hogy fog
ápr. 20. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy pasi ostoba suttyó, azon nem segít a verés, max kapsz te is. El kell hagyni a francba.
ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem komolyan gondolják. Csak viccelődnek.
ápr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

"a duma már nem segít a mai elb*szott férfiakon"

De ki jön össze egy olyan férfival, aki elbaszott? Gondolkodj 😂

Amúgy a nők sem ártatlanok ám! Sőt

ápr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem normális. Egyik fél se emeljen kezet a másikra, inkább az értelmes beszédre fektessék a hangsúlyt. Aztán ne csodálkozzanak, ha egyszer valaki úgy bekattan egy taslitól, mert pl gyerekkorában verték és kihozza belőle a védekezést, hogy a lányzót agyonveri és kórházba juttatja. 😕
ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!