Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak ez fájna? Én reagálom túl?

Másnak ez fájna? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Elment egy rendezvényre az élettársam. Üzenetet írtam neki, kérdeztem, hogy kb meddig marad.

Nem szoktam megszabni medig maradhat ki.


Viszont nem írt vissza, nem is hívott. A rendezvény délután 5-kor végetért.

Barátaival még beülhettek valahová, de az esik rosszul, hogy egy üzenetet sem küld.



Kezdem azt érezni, hogy egyáltalán nem vagyok neki fontos. Nem szoktam zaklatni, hogy jöjjön haza.


De ez most rosszul esik. Kezdem azt érezni, hogy ez a kapcsolat egyoldalú. Én mindig válaszolok neki.


Én reagálom túl?


ápr. 20. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem történt esetleg valami komolyabb vele?
ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Túlreagálod.

Ilyenkor miért nem hagyod nyugton?

ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem nézte a teloját, azòta gondolom haza ért. Ne gondold tùl, pláne ha ezt leszámítva jò a kapcsolat
ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Már ne is haragudj, de tudod, hogy hol van. Szerinted az esemény alatt majd a telefonját fogja bújni? Minden normális embernek a telefonja az utolsó ilyenkor.

Az önbizalomhiányoddal pedig kezd valamit. Túl reagálod.

ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2 órával később írtam neki. De azóta mar több óra eltelt. De nem ez a baj. Csak írhatott volna, hogy még marad, jól van.
ápr. 20. 20:37
 6/18 A kérdező kommentje:

Más városban van.

Annyit írhatott volna melyik vonattal jön haza. Csak aggódom

ápr. 20. 20:44
 7/18 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy mindig rá szokott nézni a telefonra.
ápr. 20. 20:48
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
En sosem hivom fel vagy irok neki ,ha van elettarsam es elmegy vmi programra. Nem kerdezek tole semmit. Ez bevalt. En viszont megmondom meddig maradok vagy leadmek folyamatos lokaciot.
ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatod neki, hogy aggódtál. Jobb lett volna, ha az elején tisztázzátok, kB meddig marad ki. De megteheted, hogy legközelebb te sem válaszolsz neki.
ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Lassan az utolsó vonat is elmegy.

Nem igaz, hogy nem nézett a telefonra. Lesz@r.


Nekem olyan kell akiben bízhatok, akinek fontos vagyok.


Nem lesz ez hosszúéletű

ápr. 20. 21:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!