Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki csak diplomás emberekkel hajlandó járni?

Figyelt kérdés

Hölgy az illető, és a fejében az van, hogy akinek nincs diplomája, az nem értékes ember.

Én már feladtam a próbálkozást nála, mert folyton ezzel az érvel jön.

Mellékesen,amúgy árufeltöltő a csaj, szóval passz mire ez a lenéző stílus nála.



ápr. 22. 12:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Az ő dolga.
ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyi lenne, hogy diplomással akar járni, az oké. Lehet rá normális oka is. Pl. azt gondolja, hogy azzal jobban összeillenek, jobban hasonlítanak, akinek szintén van diplomája.

De az gáz, hogy szerinte az, aki nem diplomás, az kevésbé értékes.

ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Metionin ***** válasza:
100%
Az ő dolga. Érdekes amúgy, eszerint ő magát sem tartja értékesnek.
ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Igaza van.

1-van elképzelése,és kitart mellette.2-nem vagy neki szimpi,ha van diplomád,ha nincs.3-ha esetleg pofára esik,az is csak rá tartozik.

ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, mindenkinek mások az elvárásai, ha párkapcsolatot keres. Gondolom te se jössz össze akárkivel. Na, a szóbanforgó csajnak is vannak elvárásai. Fogadd el.


Egyébként pedig neked nem volt elég egy elutasítás? Minek futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel? Ezzel csak magadat égeted be. Fogadd el, hogy neki ilyen elvárásai vannak, amibe te nem tartozol bele. Pont.


És amúgy, attól, hogy árufeltöltő, még neki lehet diplomája, csak éppen nem talál benne munkát és ezért inkább elmegy másba dolgozni átmenetileg.

ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
A nárcisztikus nők-azon belül is a magasabb szintjén lévők egyik legtipikusabb dolgát írtad le.
ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
6+Az emberek számukra osztályozottak, akiből többet remélnek anyagiakban, előnyben, titulusban vagyonban az az ember számukra. A többiek számukra nem emberek, mert nincs belőlük anyagi haszna.
ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen az ő dolga, el kell fogadni. Léteznek ennél 'hülyébb' kitételek is.
ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

"Én már feladtam a próbálkozást nála, mert folyton ezzel az érvel jön."

Te össze próbáltál vele jönni, azután is, hogy elsőre mondta. Ha valaki ilyen baromságot mond mint ez a csaj, én elsőre ott hagynám. Neki elég megvillantani valami pénzt, valami státuszt amit kb. bárki megszerezhet, akkor neki már jó vagy. Nem azt nézi, mi a valóság, milyen ember vagy, mire vagy képes, hanem hogy a szar sulit végig jártad -e...

ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Ha orvos lenne, megérteném, így nevetséges, de majd rájön, hogy nem egy diplomás való hozzá.
ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!