Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért nem érzek sosem...

Vajon miért nem érzek sosem büszkeséget magammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vasárnap borzasztó napom volt. Megviselt a front, fájt a fejem, semmi erőm nem volt, pedig rengeteg határidős teendőm volt. Egy kis self care session után összeszedtem magam és este leültem és minden aznapi teendőmet megcsináltam lelkiismeretesen. Erről jutott eszembe, hogy tök büszke lehettem volna magamra, hogy sikerült legyőzni saját magam és mégis megcsinálni a teendőimet, de ehelyett semmit nem éreztem. És ha visszagondolok az életem jelentősebb eseményeire, akkor olyanok jutnak eszembe, hogy még az egyetemi záróvizsgám után sem éreztem büszkeséget. Miért lehet ez?

ápr. 24. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Mert nem kaptál és nem kapsz sose semmi jutalmat érte, még az olyan nagyobb teljesítményért se, mint az egyetem. Ez egyébként számomra is egy hatalmas nagy szégyen. Legalább 5-10ezer dollárral kellene minden sikeresen jó eredményekkel ballagót jutalmazni. Nagy valószínű hogy 90%-al megnőne a jó tanulók száma. 27f

Ezt ajánlom: https://www.youtube.com/playlist?list=PLp1hpnPpJnNpbfR1EhJOi..

ápr. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A minta. Kevés elismerést kaptál a teljesítményedért. Nincs a környezetedben olyan, aki átlátná, mit viszel véghez. Azért nem kapsz vállon veregetést (és már magad is leszoktál róla), mert nem érzik, mennyi munka van abban, amit csinálsz. Igenis legyél büszke magadra belül, mutogatni nem kell. Tartást ad az embernek!
ápr. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
2 Telitalálat
ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van mire, akkor igenis légy büszke! Ha nincs, akkor nem kell mindig ujjongani.
ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!