Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hungaristák tudják, hogy...

A hungaristák tudják, hogy hungaristák? Akiknek CSAK a magyar nyelv, magyar kultúra, magyar technológia a legfontosabb az életben, a külföld nem, utálják a franciákat is...

Figyelt kérdés
ápr. 24. 07:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem, ök csak azt tudják, hogy mindent és mindenkit utálnak, emellett általában buták, nem tudnak helyesen beszélni/írni magyarul, mert ahhoz tanulni kellett volna. A magyar kulturával meg technológiával valahol a középkor végén lennének, az utált nem-magyaroktól azt átveszik, amik nekik kényelmesek, pl telefon, internet, autó, stb
ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Apósom ilyen, én se vagyok az a nagy liberális, de már többször majdnem ordibálás lett a vége, annyira dühítő a pali.

Többször kérdezte, nem vagyok e zs.dó, mindezt olyan tanyasi fejszerkezettel, kapásból lec.gányozná bárki.

Sosem értettem az ilyen vérrasszista elemeket, már egy millimétert is eltérsz az ő gondolkodásmódjától, már gyilkol.

És bhüüüüüszkeeeeee magára a végletekig. Van tartása. Tekintélyes.


Nézd meg a most futó polgárháború címú ritkaszar filmet, abban vannak ilyen figurák.

ápr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 UlfOrmson ***** válasza:
87%
tudják, rendszerint hungaristának is mondják magukat. Bár eléggé eltértek az eredeti iránytól. Ma már inkább az ezoterikus szélsőjobb lenne a megfelelő kifejezés rájuk
ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ mit nevezünk hungaristának. Rám is mondták már hogy jobbos vagyok. Egyébként nagyon sok találmány magyarok nevéhez fűződik és számomra például elsődleges a saját népem kultúrája, nyelve és szívesebben választok magyar terméket a külföldivel szemben. Ettől függetlenül nem tartom szemétnek a külföldi termékeket sem, ha tényleg jók. Mint látható, elismerem, hogy a saját népem az első a szívemben, mindazonáltal nem gyűlölök másokat csak azért, mert nem magyarok.
ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor ne használjad az internetet, áramot sem.

Az nem magyar találmány.

ápr. 24. 12:06
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Kérlek idézd, hol írtam, hogy csak magyar találmányt használok. Úgy érzem javítani kellene a kognitív képességeiden.
ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
számomra például elsődleges a saját népem kultúrája, nyelve és szívesebben választok magyar terméket a külföldivel szemben.
ápr. 24. 12:18
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
4-es: egy gond van, az állításod szerinti "magyar" feltalálók többsége nem volt az, csak éppen MO-on született nemzetiségiként
ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7 Nem látom, hogy azt írtam volna kizárólag azt használom.


8 Igen, sokan rendelkeztek közülük zsidó felmenőkkel. Ez már egy másik kérdés. Bár ha szigorúak akarunk lenni, akkor amerikai találmányok sem léteznek, hiszen ritka az őslakos indián feltaláló, inkább német, angol, stb származású amerikaiak közül kerülnek ki :)

ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem csak zsidókra gomndoltam, sok német származású is van közöttük.

De akik amerikainak vallják magukat, azok azért, mert ott élnek és magukat amerikainak tartják, illetve a találmányokat Amerika pénzelte. (Ami a "magyar" találmányokra is érvényes, a többségét Amerikában fejlesztették ki és ott fizették a kutatásokat)

ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!