Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idősebb háborús veteránokka...

Az idősebb háborús veteránokkal miért olyan nehéz barátkozni.Miért nem közelednek másokhoz pld.nőkhöz.Vélemények? Kérem a sértő megjegyzéseket mellőzük.

Figyelt kérdés
Kérem a sértő megjegyzéseket mellőzük.

ápr. 24. 07:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Mire alapozod az állításodat?
ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az állításom arra következtet hogy egyikkel sikerült egy pár szót váltanom és kirekesztettnek érzik magukat.Legalább is erre hivatkoznak.Nem igazán engednek maguk közelébe senkit sem vagy csak rossz hangulatukban közeledtem rossz időben.Nem voltak szemtelenek de még is elutasítóak voltak.
ápr. 24. 08:09
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Melyik háború veteránjairól beszélsz? Hány évesekről?
ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ők Afrikában felkelők ellen harcoltak és 50-60 évesek de bocs hogy megjegyzem nem ez volt a kérdésem.
ápr. 24. 08:34
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

#4: ja, hogy szerinted nindegy, hogy valaki egy idegen kultúrából jött, és személyesen tapasztalta meg az emberírtásokat, vagy hogy vizet tisztított Afganisztánban?


Akkor a kérdésre a válasz: az empátia hiánya részedről a fő probléma.

ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor gratulálok neked hogy eldöntötted hogy mi a probléma.Te olyan okos vagy hogy világít e fejed a sötétségben.Azért tanyázol itt hogy másokat kritizálj csak éppen olyan hülye vagy hogy nem vagy képes a feltett kérdésre válaszolni.
ápr. 24. 09:02
 7/17 Anton Chigurh ***** válasza:
27%

Nem értek az emberekhez, nem voltam katona sem, de bizonyára a katonák életmódja más, mint a civileké.


Rengeteg könyv és film készült már a témában, amik bemutatják, mennyire nehéz újra beilleszkedniük a civil társadalomba a veteránoknak.


Azokat, akik élve hazatérnek a harcokból, sokszor felemészti

a bűntudat, az elesett harcostársak iránt érzett gyász, az alvászavarok, a PTSD-és hasonló tünetek, a függőség, amit a gyógyszerek okoznak egy kezelés alatt, esetleg felerősödik az öngyilkos hajlam is.


Csak néhány film a témában:

-A szarvasvadász

-Ryan közlegény megmentése

-Bátrak hazája

-Bőrnyakúak

-Jákob lajtorjája

-Amerikai mesterlövész

ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

#6: feltettél egy kérdést, válaszoltam rá, erre szóvá teszed, miért gondolom, tudom a választ. :D


Egy pillanatra azt hittem, hogy túlzásba estem, de ehelyett tűpontosan leírtam a problémát.

ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es kommentjét köszönöm,nagyra értékelem és tiszteletben tartom.Nagyon korrekten írtad le amit szóvá tettél.Még egyszer köszönöm.
ápr. 24. 09:32
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as lehet hogy elmentünk a téma mellett,sőt.Én nem sértegetni akartalak vagy csak egyszerűen elbénáztam a dolgot.Elnézést kérek tőled és még egyszer bocs csak egyszerűen sajnálom ezeket az embereket.Nekem van egy harcedzett háborús veterán ismerősöm(űgy szintén az idősebb korosztálybol,fényérzékeny egy katonai akció miatt ami rosszul sikerült) és ő pontosan ugyan ilyen.Nem enged magához senkit pedig tisztelet tudó.Kötekedni sem akarok vele mert egy legyintéssel elintézne pedig nem él vissza vele.Ettől függetlenül legyen szép napod.
ápr. 24. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!