Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az időseb nők (40+) miért...

Az időseb nők (40+) miért sokkal normálisabbak a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Ég és föld a különbség egy beképzelt fiatalhoz képest. Vissza sem írnak vagy csak tőmondatokban válaszolnak, eltűnnek stb. Az idősebbek normálisan írnak, kérdeznek, elköszönnek stb.
ápr. 24. 11:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%

Úgyis azt fogod válaszként kapni, hogy mert nem válogathatnak, minden hasonló kérdésre ez a válasz.

Pedig igazából csak tapasztaltabbak és komolyan gondolják az ismerkedést.

ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bármi is az ok, nagy a különbség.
ápr. 24. 11:37
 3/27 anonim ***** válasza:
54%
Számít ez?
ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy már 20 éve elválasztja őket a fiataloktól és talán már benőtt a fejük lágya párválasztás terén.
ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Mert ha te 55 éves vagy, és 30 alatt próbálsz nővel írogatni, le fog pattintani, míg egy 50 éves a korod miatt már nem. Nahát! Nem is gondoltad volna hogy emiatt lehet.
ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

Most komolyan nem tudod?:)


A nők 25-30 éves korukig iszonyúan kapósak, mert addig feszesek. Pont ezért rohadt beképzeltek a fiatal nők, mert óriási előnyben vannak szinte minden területen.

Egy 40-es nőnek már muszáj mást is mutatnia a testén kívül, hiszen túl vannak már rég a csúcson (ami a kinézetüket illeti).


egy 25 éves átlagos kinézető átlagos képességű pedig megeheti, h flegmázik, hiszen kap napi 30 levelet, és még az utcán/boltban is bókolnak nekik.

ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%
6 Jaj már megint az incel propaganda. Jól bemagoltad.
ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
Mert már túl vannak a játszmákon, már tudják, hogy mit akarnak, vagy mit nem akarnak.
ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

7, Nem tudom hogy jön ide az incel dolog, de amit a 6-os írt könnyen elképzelhető hogy igaz.

A másik magyarázat szerint az idősebbek már komolyabban gondolják az ismerkedést. Ez is igaz lehet. Vagy egyszerre mindkettő.

ápr. 24. 12:00
 10/27 anonim ***** válasza:
18%

9:


6-os vagyok. Sztem ne foglalkozz vele, most sok itteni nő mindenre azt írja, hogy incel duma.

Igazából nekem teljesen mindegy, lehet végül is személyeskedni és nem tudomást venni a valóságról, aztán csodálkozni 30 felett.

ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!