Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinél úgy változik az...

Mindenkinél úgy változik az ízlés társkeresés kapcsán, ahogy ő maga is változik?

Figyelt kérdés

Például. Idősödéssel tetszenek már az idősek.

Vagy, ha valaki kövér lesz, akkor már a kövérek tetszenek neki stb.


ápr. 24. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben a kor előrehaladtával az ideális partner életkora is nőni fog és egy 40 éves férfi nem 14 éves lányokra fog hajtani, mint 26 évvel ezelőtt.
ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Én tinikoromban csúnyácska voltam és bejöttek csúnyább pasik is, aztán amióta kikupálódtam, rá se tudnék fanyalodni nem sportos, helyes pasikra. Mert már ezt a szintet szoktam meg. Szóval ja, van összefüggés. Idősödéssel mondjuk nem igazán függ össze, mert a 30 felettieknek is ugyanúgy bejönnek a huszonévesek, mint huszonévesen.
ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3, Köszi. Szerintem az életkor is ilyen. Neked sem hiszem hogy a 20 éves pasik tetszenek, ha már esetleg elmúltál 30.
ápr. 24. 14:19
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
28 vagyok és még 18 éves srácokkal is szexelek szívesen xd
ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5, Ilyet se hallottam még.

Kár hogy elmúltam 18 :D

ápr. 24. 14:24
 7/13 A kérdező kommentje:

Olyat is látni hogy hajléktalannak hajléktalan a párja. De elképzelhető, amikor még nem volt hajléktalan, akkor nem tetszett volna neki a mostani párja.


Tehát még ilyen formában is változik az ízlés. Érdekes.

ápr. 24. 15:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Én mondjuk 30 vagyok, de inkább a huszonévesek tetszenek. A 30 éves pasik nagyon kiélt fejűek, öregek. 3 típusú harmincast figyeltem meg társkeresőn ; a Gwm fejű, a ponty fejű, meg az agyonszolizott dagadt Ken baba.

A huszonéveseknél azért van emberi kinézetű is.

ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20 évesen 6 millió elvárásom volt: barna haj, barna szem, sportos, stb., inkább a külső volt a lényeg. 30 felett rájöttem, hogy egy alacsony, köpcös, stb. szemüveges férfi is nagyon jó társ, barát, szerelem, stb. Fiatalon barna, magas, stb párjával voltak, most 10 éve egy alacsony, köpcös, szőke hajú, kék szemű párom van, aki mindenben mellettem áll és az ágyban is remek. Nem adtam lejjebb az igényeiket, csak más a prefencia. Egyébként én egy csinosak mondott nő vagyok, szóval "válogathatnék" a szép fiúk között is. Nálam fiatalabb sosem kellett, nekem kell az az 5-10 év különbség.47/N
ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
párjaim* igényeimet* bocs, gyorsan írtam
ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!