Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelitek, ha valaki...

Hogyan kezelitek, ha valaki nagyképű és arrogáns?

Figyelt kérdés
Például a párod családjából és úgy, hogy nincs is mire?
ápr. 24. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kapcsolatot tartani nem kellemes emberekkel. Munkahelyen is csak a szükséges minimumot.
ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyum párja ilyen. Az elején volt is emiatt konfliktusunk, mikor már vállalhatatlan stílusa lett. Azóta csak simán ignorálom, vagy ha beszélgetni kell, kedves vagyok vele. Nem tudok változtatni azon, hogy egy nagyképű fsz, de nem is fogok lesüllyedni a szintjére🧘🏼‍♀️
ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleinte l.szrom, de utána muszáj vagy leoltani, hogy tudja hol a helye. Munkahelyen meg lehetett volna ebből verekedés is.
ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Exem legjobb barátja, aki később a csoportvezetőm lett és még agresszívabb lett, akkor lett a stílusából elegem. Fel is mondtam (nagyrészt miatta), akkor már jóideje se a párom sem én nem beszéltünk vele.
ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igyekszem kikerülni, aztán ha nagyon nem megy, vagy nagyon elszalad a paci az ilyennel, ne adj Isten próbálna bevonni a jellembajnok előadásába, olyankor lépni szoktam.Egyedül a szeretteimért vagyok hajlandó tűrni, vagy olyan emberekért akik közel állnak hozzám és védeni kell őket.-de ott is van egy határ.


Az ilyen emberek sosem bírják az igazságot, sem az egyenességet, sem semmit ami normális. A tükrük fordított. Ami rossz az számukra jó, ami becsületes az számukra rossz és becstelen, ami érték valódi érték-az számukra értéktelen, az értéktelen kacatok meg értékesek számukra.


Ők ilyenek. Nyomokban találhatsz jót, ha keresel. Hogy emberileg milyen jövőjük lesz az ilyeneknek? attól függ milyen ember mellett élnek. Egy jellemileg erős kiforrott partner mellett van esélyük, egy jellemtelen, kigyó tipusú emberek mellett meg kivetkőzésig megy a műsoruk. A maradék emberi mivoltjukból is kivetkőznek pár fillérért.


kb.

ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában amúgy ezek jófejek,ha megtalálod a közös hangot. Vagy legalábbis én jobban szeretemaz ilyeneket,mint a sótlan embereket akiknek nincs 1 erélyesebb mondandójuk sem.
ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha illik hozzá, akkor elfogadom: kicsit motiváló is. Ha ellenszenves az egyed, mert túlzóan-bántóan erőszakos, akkor hanyagolom.
ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!