Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai felnőttek ennyire...

A mai felnőttek ennyire levannak maradva a világtól?! Nem látják, hogy rajtam van a fejhallgató, és hallgatok egy élőadást? Miért nem jeleznek nekem ahelyett, hogy leszídnak azért mert nem értem rá köszönni?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Fordítva ülsz a lovon! A hiba benned van.
ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
helló eric
ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Hallgasd kicsit halkabban az előadást és akkor hallod, ha szól hozzád valaki, így vissza tudsz köszönni. főleg az idősebb generáció nem egészen érti a fejhallgatók működését, azt hiszik csak bunkó vagy, nem hiszik, hogy nem hallasz
ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Hangosan hallgatok zenét, mégis hallom, ha szólnak. Szemed amúgy attól van, csak látod az embereket
ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem varom el,h fulhallgatoval a fejen eszrevegye vki,h koszonok vagy egyaltalan eszrevegyen. Nalam bevallt a fulhallgato,ha hasznalom
ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igazad van 5-ös!
ápr. 25. 19:44
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem vagy képes egyszerre hallani és látni is akkor ott bajok vannak.
ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Figyelj, én az élőadásba vagyok belemerülve, még azt sem venném észre ha például elmenne az idő körülöttem.
ápr. 25. 20:13
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
És aztz az előadást miért nem tudod otthon a seggeden nézni, miért kell az utcán lófrálni közben?
ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Ugye nem így járkálsz az utcán? Ha azt sem veszed észre, hogy ott egy ismerős simán elcsaphat egy kocsi
ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!