Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet nőiesen lekezelni...

Hogy lehet nőiesen lekezelni ha valaki sértegetni akar vagy kötekedik minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyenkor elkezdek úgy viselkedni, mintha az illető fogyatékos gyerek lenne, lassan beszélek hozzá, affektálok, visszakérdezgetek az utolsó szavaira. Néznek mint a borjú :D
ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a másiknak az a legidegesítőbb, ha túlságosan nyugodt maradok és nem megyek bele. Ha nem a főnököm, felettesem, csak egy munkatárs, egy random másik ember az utcán, villamoson, társaságban, tök mindegy, akár bele is állhatnék, mert biztos zavarna, de minek fektessek fölösleges energiát az ő indokolatlan szánalmába?
ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
“Pusztulj innen kutya”, és utána köpsz egy nagyot.🤣
ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
"Köszönöm a bókot: a gondolataid inkább téged jellemez".
ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem felek,h megsertenek. Mondok ra vmi varatlant vagy poent egy meg ek tovabb. Nem vag foldhoz. Mindset kerdese .
ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólónak köszönöm és gratulálok is neki mert úgy látom a kérdést is nehezen lehet értelmezni.
ápr. 26. 07:58
 7/8 anonim ***** válasza:

6# Félre ne értsd, nem kettes vagyok. Eddig még itt nem volt válaszom. De a kettes válasz miért nem jó neked? Az a legjobb le reagálás, ha nem foglalkozol vele, és nőies is. Bár a "nőies" kezd kihaló fogalom lenni, de ebbe inkább ne menjünk bele.


Szóval végső soron én azt írnám, amit a kettes.

ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Ha aránytalanul ledorgálgat pl. akkor én meg karikatúraszerűen kérek bocsánatot, vagy elkezdek vinnyogni, hogy "De értsd már meg, Feri, hogy ezt így nem lehet" jó hangosan, hogy hallják a hatodik utcában is.
ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!