Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért manipulàlnak az emberek?

Miért manipulàlnak az emberek?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Érdek.
ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Pénz- és hataloméhség, a másik akaratgyengévé tevése és kihasználása-és félreállítása.


Ahol manipuláció van, ott nincs és sosem volt szeretet.

ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es jo gondolat aki manipulal az nem igazan szeret,nem akarja minden aron elerni a celjait,keresztul vinni az akaratat
ápr. 25. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

"Ahol manipuláció van, ott nincs és sosem volt szeretet." Már hogyne lenne? Ha tetszik egy lány, ismerkedem vele, ÉRZEK IRÁNTA VALAMIT, de van barátja, akkor kell hatni az érzelmeire, ami manipuláció. De ez mellett szeretet is van.

Kapcsolatban egyszerű példa, ha a barátnőm kitalál egy nekem nem tetsző programot, és nincs kedvem, kitalálok valami mást, és rá beszélem. Itt ios párosul a szeretet és a manipuláció.

ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért szoktam manipulálni, hogy úgy alakúljanak a dolgok, ahogy én akarom. Ez afféle bábjáték az emberekkel.
ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert hagyod magadat.
ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
#4 Pontosan! Ráadásul én ezekben a helyzetekben azért szarul érzem magam, hogy úgy lett, ahogyan én szerettem volna. Ilyenkor érzem csak igazán, hogy nem vagyok normális...
ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Több okból lehet, az ő szemszögükből nézve:

hogy az ő akartuk érvényesüljön, az történjen meg, amit ő szeretnének, vagy, hogy jobb színben tűnjenek fel bármilyen téren, bármilyen közegben, vagy, hogy másokat tűntessenek fel rosszként. Vagy, hogy ők járjanak jól, mondjuk, pénz, hírnév esetén, vagy egyéb érdekből.

ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Önző okokból.
ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,egyertelmuen onzo okokbol.Nem egyezek azzal hogy ez szeretetbol tortenik onszeretetbol tortenik
ápr. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!