Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ruha csak fél óráig...

Ha egy ruha csak fél óráig volt rajtatok, az már szennyes?

Figyelt kérdés
Pl. ha csak a boltba ugrottatok le és utána egyből visszaöltöztetek otthoni cuccba, akkor mit csináltok a levett ruhával? Megy a szennyesbe? Vagy vissza a szekrénybe? Ha egyik se, akkor hol tároljátok, amíg legközelebb fel nem veszitek?

ápr. 26. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiert nem, illetve attol fugg. Alosnemu szennyes, de mondjuk inkabb a zokni az, ami otthon altalaban nincs rajtam, azt a szennyesbe szoktam dobni, tokmindegy mennyit volt rajtam. A tobbit nem, kiveve, ha edzesrol van szo.

Van ezeknek a ruhaknak egy hivatalos helye a mosokonyhaban a szobainason, de sokszor lustasagbol csak ledobom oket a konyhaban egy szekre (amerikai konyhas nappali es a konyhaba lepek be eloszor, ha bejovok az eloszobabol).

ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen ruha.

Ha nadrág vagy pulóver, azt a székre terítem.

Ha póló, gatya vagy zokni, azt már nem veszem fel újra.

ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én fél óráért nem szoktam a szennyesbe rakni egy felsőt vagy egy nadrágot, pulcsit stb. Kivéve ha nagyon meleg van és beleizzadok.
ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Ha tiszta maradt, ha abban a félórában ne csöpögött rá semmi és nem is izzadtam bele, szóval ha teljesen tiszta, akkor egy vállfára teszem és ráakasztom a szekrény fogantyújára és másnap felveszem újra.
ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron, 40 fokban, amikor 5 perc alattátázik, nem ugyanaz, mint télen. Előbbi esetben szennyes, utóbbi időben félre teszem, hogy amikor megyek 2 óra múlva a következő helyre, akkor teljesen jó még.
ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
100%
Az nálam a szürke zóna, már nem szekrénytiszta de még nem szennyes, ha legközelebb megyek ki és alkalmas oda az adott ruha akkor újra felveszem. Ezeket egy tárolódobozban tartom, amíg "szennyesül". Kivéve nyáron, mert akkor megy minden a szennyesbe.
ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Se a szekrénybe se a szennyesbe nem teszem, van egy fotel amire ráterítem, ha megint megyek valahová újra felveszem. Ugye alsóneműt nem veszek fel tisztát csak azért mert elugrok valahová, jó az amit reggel vettem fel.
ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha szétizzadtan benne az életem abban a fél órában, akkor szennyes. Ha csak ültem, vagy csak bohóckodtam benne otthon, akkor nem.
ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-7: Like. :-)
ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ruhától függ, hogy mennyit hordom. Felső, ing, kb. 2 nap, nadrág 3-4 nap fehérnemű, zokni 1 nap. De ha csak fél napig volt rajtam, akkor visszaveszem.
ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!