Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett szokás az instagram...

Miért lett szokás az instagramon, hogy emberek lefényképezik az ennivalót (pl. reggelit) és megosztják?

Figyelt kérdés

Régen nem fotóztak kaját.


Mit akarnak ezzel üzenni?


ápr. 26. 11:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Minden korosztályban ciki, kivéve ha szakács vagy.
ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik azt hiszik, ez is érdekli az embereket, meg olyanok is, akik ilyenekkel akarnak érdekesebbnek tűnni. De lehet szó egyfajta közléskényszerről is.
ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennél érdekesebb dolog nem történik velük.
ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, sokakat érdekel. 50+os szüleim imádják fotózni a kaját és megosztani, mindig kapnak is rá rengetek likeot és kommentet ismerőseiktől, többet mint én bármilyen posztomra valaha. :D szóval van rá igény abszolút.
ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14-es, erről az jutott eszembe, hogy sokan nézték a Big Brother meg Való Világ műsorokat is, ahol premier plánban nézhették, hogy mások pl. hogyan reggeliznek, hogyan fürdenek stb.

Ép ésszel nem tudom megérteni, hogyan érdekelhet ez valakit, valószínűleg a kukkoló hajlamok törnek elő azokból, akiket ez érdekel.

ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Készülnek a nyugdíjas évekre.
ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!