Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan hobbijaitok,...

Vannak olyan hobbijaitok, amit mások retrónak, régimódibak tartanak? Ha igen, mik azok?

Figyelt kérdés

Pl keresztrejtvény fejtés, papír alapú könyvek olvasása, bármi jöhet, ami lassan mások szemében régimódi, ebben a digitális világban.

pl van aki még vhs-en, néz videón filmet?

Vagy papír alapú könyvet, újságot olvas?



ápr. 27. 13:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Keresztrejtvény-fejtés, videózás régi kazettákról, zenehallgatás régi kazettákról magnón, sőt, zenerögzítés rádióról magnókazettára. :D Pedig többezres zenetáram van a laptopomon, mégis imádok rádióból zenére vadászni, nem is maguk a dalok miatt, egyszerűen maga a program: várni, hogy milyen zeneszám jön, jó lesz-e, fel tudom-e venni, vagy lekeverik, beledumál a műsorvezető… 😂
ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretek könyveket olvasni. Sokak szerint ez öreges, unalmas, vagy épp fura, hisz már vannak filmek, sorozatok, így azt kérdezik minek olvasok ha nézhetem is. Pl azért mert szeretek és boldoggá tesz. + Más az èlmény is. Sosem adnám fel az ènidőmet amit olvasásra szànok, annyira fontos nekem. Mégis

mit válaszoljak az illetőnek egy ilyen hülye kérdésre de komolyan?!

Ettől függetlenül neten szeretek sorozatokat is nézni, de az más.

ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!