Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 éves férfinél Milyen...

40 éves férfinél Milyen viselkedészavar? Pszichopata, infantilis,nárcisztikus stb?

Figyelt kérdés

40 éves ffi otthon lakik a szüleivel jelenleg. Másokat rendszeresen kihasznál, manipulál. Rengeteg nőt szédít egyszerre,de leginkább írásban. Sokszor ha éles lenne a helyzet megfutamodik. Gyengébb nőket keres,akit bántalmaztak vagy rosszabb körülményei vannak. Szerinte egy szerelmes nő bármire képes. Amikor párkapcsolatban élt az elején sok intimitást vitt a kapcsolataiba,de egy bizonyos idő után hozzá se ért a partnereihez.Mellette viszont folyamatosan csajozott. Írásban sokszor a péniszéről vagy a szexről beszél,személyesen viszont csendben van. Elmondása szerint szereti az állatokat. 2 kutyát alkalom adtán sétáltat (ismerőseié) egyszer az egyik ugatása idegesítette és elkezde a száját teljes izomból összeszorítani. Én álítottam le. Cigaretta,kábítószer,gyógyszer,szerencsejáték függő. Ha nagyon váratlan, stresszes helyzet éri, akkor kényszermozgása van. Ugyanabban a sorrendben érint meg tárgyakat. A munkahelyén mindenkivel tartja a kapcsolatot, de folyamatosan negatív,másokat kibeszél,feszültséget kelt, rosszindulatú és sajnáltatja magát.

Folyamatosan a szüleit hibáztatja az élete miatt.

Valakinek van hasonló tapasztalata? Milyen személyiség zavarra jellemző ez a viselkedés?

Köszönöm!



ápr. 27. 18:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9-es ha el se olvastad,akkor mihez szólsz hozzá? Nyilván az én szűrőmön ment keresztül, mivel én tettem fel a kérdést. Nem pszichológusok véleményét kértem, hanem emberekét, akik találkoztak esetleg hasonlóval.
máj. 10. 05:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!