Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Holnap hétfő, kezdetét veszi...

Holnap hétfő, kezdetét veszi az ötnapos pokol (ismét). Ti hogyan kezelitek a vasárnap esti depressziót a munkahét kezdete miatt?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 20:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem a hétfő szar, hanem a munkád.
ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Noren1989 ***** válasza:
100%
#10nek az élete is.
ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes kérdés: nálam ez sulis időszakom óta megvan, de változik folyamatosan. Sokáig stresszeltem, hogy "Jaj, jöjjön már az adott nehéz nap, csak ne legyen gond" pl.: szerdán. Aztán elérkezett a nap, elláttam, amit kell, túléltem, így idővel rájöttem, hogyha nem is 100%-osan, de elvégzem a feladatomat, akkor fölös a para, mert valahogy minden megoldódik. Így elfogadtam, hogy az élet egy mókuskerék, ami által mondhatni munkamániás lettem, mert érzem, nem tudnék a másikkal normálisan foglalkozni.


E mellett egy szomszédom is hatással volt rámm, amikor 1* piásan hajtogatta, hogy 3 állása van, ami igaz is volt.

ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
13# vagyok: kiegészítés: munka nélkül az ember unalmában halna meg.
ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%

Nekem csak 2 napot kell mennem, de az is elég gyenge nap lesz.

Ha már úgy fogod fel a munkádat, hogy 5 napos pokol, akkor talán érdemes lenne munkahelyet váltani, és mellette erősen javasolnék egy orvost is.

ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%
Doki minek? Az normalis h az emberek 85 szazaleka csak a penzert dolgozik
ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%

#14

Elég szerencsétlen aki munka nélkül meghalna unalmában. Érdekes, nekem munkán kívül is van ezerféle tennivalóm. Csak a rohadt pénz miatt dolgozok, de csak egy púp a munka a hátamon.

ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Én csak egyetérteni tudok itt. Nem a hérfő a szar, hanem a munkád. Főleg ha neked még máj1 se szünet.
ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont a hétfőt meg a hétköznapokat szeretem. Hétvégén sokminden zárva vagy rövidebb ideig van nyitva és tömeg van mindenhol. Komolyan jobb időben pl a duna parton már le se lehet ülni.

Hétvégén este/éjszaka is több a zaj.

Hétköznap legalább zajlanak a dolgok.

ápr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a hétfőket (nálunk ráadásul az a hosszú nap). Ettől függetlenül nincs olyanom, hogy "vasárnap esti depresszió". Csak magadnak ártasz vele. Ha ennyire gáz a munkád/munkahelyed, akkor válts.
ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!