Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet olyan hogy valakinek...

Lehet olyan hogy valakinek simán szadista vagy mazochista hajlamai vannak és NEM szexuális értelemben, hanem simán? 19L

Figyelt kérdés
Én pl szerintem ilyen vagyok. A szex úgy maga nem érdekel, viszont így simán vannak szadista illetve mazochista hajlamaim már eléggé kicsi korom óta, nagyjából 11 évesen kezdődtek, akkor vettem észre hogy élvezek másokat megalázni. Viszont az embereknél mindemhol azt látom, csak szexuális értelembe használják. Viszont engem az a rész kifejezetten taszít. Csak simán szadista vagyok, errefelé hajlok nagyobb részt, de mazochista is. Vannak akik hasonló cipőben járnak, hogy szadista, meg mazo hajlamuk van, de a szex kifejezetten nem érdekli őket? Lenne kedvetek beszélgetni?

ápr. 29. 20:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

20 Hogy jön ide a munkahely?

Ha a főnök taperol az zaklatás minimum, aki tűri annak előbb-utóbb mást is "engedni kell", különben kirúgják.Persze ha "tűr" akkor is repül csak később.


"De mint a kérdező, ezt pl. lehet, hogy meg is teheti mert mindent megcsinálnak helyette, megvesznek mindent helyette, talán valahogy elviseli a munkahelyét...talán.

Az is egy lehetőség, hogy mindenki mindent elnézett eddig a kérdezőnek."


Ezt hogyan érted? Mert ha úgy, hogy nem dolgozik, attól még érinthetik.A főnök pl.vagy a zaklató kétlem, hogy mások előtt akarná intézni, inkább elhívja valahová, vagy ott marasztalja, mikor mindenki elment.


Mit kell elnézni a kérdezőnek???

máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Amugyis ki a tosznak hiszed magad hogy megkérdőjelezd a másik ember szexualitását és idióta elméleteket gyártsál? K◇rv@ra nem is ismersz. Aszexuális vagyok, ezért sem érdekel a szex, meg bármi ezzel kapcsolatos dolog. Nem azért mert bárki fogdosott, hanem ilyennek születtem. Te sem vagy meleg mondjuk csak azért mert fogdosna egy férfi. Ezzel én már fiatal kamaszkorom óta tisztában vagyok. És ez valószínű ígyis marad, jövőre 20 éves leszek, szoval nem hinném hogy ez változna. Édesanyádnak néznek el mindent.Semmit se tudsz rólam. Na idefigyeljél, ha rohadtul érdekel az életem, tessék kiteregetem neked. Apám egy nárcisztikus alkoholista. Elég sokszor megvert, de ennek ellenére sem haragszom rá, és szeretem. Kistestvéreimet is megverné ha hagynám, de megszoktam őket védeni. Mert nem értek egyet azzal hogy egy 6 éves kisgyereknek valaki megrugdossa a hasát és aszfalthoz verje a fejét. Akkor már inkább nekem, én nagyobb vagyok, valahogy kibírom. Anyámat nemigazán erdekli, nem foglalkozik ezzel, de én sem szeretnék gyámügyet csinálni ebből mert nem szeretnem hogy szétválasszanak, szóval inkább a szüleim közelében élek. Csak pár emeletnyire laknak tőlünk, én kulon élek a nagyobbik tesómmal. Jelenleg még tanulok, középiskolás vagyok, idén fogok érettségizni, utána megyek a szántóföldekre munkásnak, vagy budipucolónak, hogy még véletlenül se egy elkényeztetett szajha legyek akinek kinyalják a seggét és mindenki mindent elnéz nekem. Nyugodjál meg azonnal munkába fogok állni 🤗 Sőt hogy jobban megismerjél, bár nem fogod se az idődet, se a pénzed erre pazarolni mert csóró koporsó vagy, de leírom a címemet is, külföldön élek, Graz, Hermann Bahr Gasse 8. 1. Ajtó 🤗Így elemezd ki az édesanyádat. És elnézést a trágár és bunkó stílusért, de rendesen felcseszted az agyvizem.
máj. 2. 09:52
 23/26 A kérdező kommentje:
Ja meg csak hogy tudd, suli mellett is dolgozok egy macska menhelyen, itt Ausztriában még ez is rohadt jól fizet. És valszeg a Mekibe is felvesznek, szóval ott aztán biztos senki nem fog nekem semmit elnézni, meg fizetni helyettem. A saját lábamra szeretnék állni, ha majd több lesz a saját keresetem, akkor tudjak segíteni a nagyimnak is, meg a tesoímnak is tudjak zsebpénzt adni. Jelenleg azért 1000 eurót keresek, ami nem rossz, de a fenntartáshoz tobb kell, az albérlet kerul ennyibe csak. Aztán még kell kajára is pénz.
máj. 2. 09:56
 24/26 A kérdező kommentje:
20-asnak szántam mindent 🤗
máj. 2. 09:57
 25/26 anonim ***** válasza:
83%

Én az utolsó 2 hozzászólásaidat olvastam el.


Azok alapján viszont ellentéte vagy annak amit a fő kérdésedben írtál.


Kb. mint 2 különböző személy

máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
48%

Én is kerülöm a szexet, a szadista nők viszont nagyon vonzanak. És bár olyankor föláll, de jobban szeretem, ha nem kell megdugni a lányt. Ugyanakkor ha látok egy mellet, inkább egy taslit adnék neki, meg csipesz után nyúlnék, mintsem csókolgassam.

Kerdező, szívssen beszélgetnék veled.

máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!