Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2060-2070-ben az akkori...

2060-2070-ben az akkori öregek, akik most még fiatalok. Vajon milyen ruházatban lesznek?

Figyelt kérdés

Mert ugye a mai öregek olyan ruhákban vannak előszeretettel, ami az ő fiatalkorukban volt divat.


Vagyis én simán eltudom képzelni hogy 2070-ben a kapucnis fölső lesz a tipikus nagypapa öltözet.


Mert pl ha megnézitek őket: [link]

Ők azért vannak idős korukban ilyen ruhában, mert az ő fiatalkorukban ilyesmi volt az átlag ruházat.



Oké ez egy régebbi kort ábrázol [link]


De pl a 90es években sok olyan idős bácsival lehetett találkozni, akik hasonló öltözetben voltak, mint a fentebbi képen lévő gyerekek.


ápr. 30. 07:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10# azért nem érted,mert nem vagyunk egyformák. Vannak emberek akik havonta hajszint,stilust váltanak és vannak akik évtizedeken keresztül ugyanúgy öltözködnek, ugyanolyan a hajuk. Most hagyjuk a tiniket, maradjunk a felnőtt kiforrott személyiségeknél. Én idén leszek 30. Kb 23korul forrott ki hogy miben érzem jól magam, és ezt tartom azóta is. Nem hiszem hogy a hátralevőbe ez akkora drasztikus fordulatot venne már,max finomodni fog idővel
máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a praktikum fogja majd meghatározni a viseletet.És nemcsak az öregeknek..Úgyhogy elképzelhető,hogy a sugárvédelmi esetleg a vegyvédelmi öltözet lesz a divat akkortájt.
máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10 mindenki azt csinál amit akar de szerintem nevetségesen nézne ki egy 60-70 éves öreg néni rövid szoknyában ami 40 évesen még teljesen jó
máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy MO-on egy 60 éves nöt "öreg néninek" tartanak, máshol meg még bövenközépkorúnak nézik öket, mert a kinézetük MO-on inkább 35-40-nek mutatná öket.

Akinek az alakja megengedi, járhat 60 fölött is rövid szoknyában, ahol a rövidet éppen térd fölötti, ennél rövidebb 40 körül sem igazán megszokott.

máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13# ezt már az előző oldalon lévő valaszomban is irtam, hogy természetesen koromnak megfelelő ruhában. De pl eddig sem szerettem az egyberuhákat, öreg koromban sem fogok rájuk szokni,vagy akkorra sem fogom a sportos stilusomat kosztümökre cserélni
máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!