Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják az olyan embert,...

Hogy hívják az olyan embert, aki élvezi, ha másnak rossz és szenved miatta?

Figyelt kérdés
Többek között vannak nála nagy értékű dolgaim is és nem hajlandó feladni postán nekem, de ha meg kérdezem mikor lenne jó neki, akkor nem reagál, csak akkor, ha belém akar kötni. Így néha megpróbálok kibékülni vele, úgy hátha reagál, de nem, csak akkor, ha éppen kritizálni akar. Ha pedig megkérem külön, adja fel postán, káromkodik, hogy ő ugyan nem.
máj. 5. 19:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Összességében többet próbálok neki a „kedvében járni”, de úgysem hajlandó visszaadni. Kegyetlen ez.:(
máj. 5. 19:20
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Magyar társadalom?
máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szadista
máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedofidernyák
máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata.
máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Magyar
máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
g.cinek
máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kárörvendő. Mi történt a szókincsünkkel?
máj. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Jó kérdés mert te is el vagy tévedve. Kárörvendő az aki más kárán felkapja fejét hogy huh , de rosszul járt ez a szerencsétlen, mert mit tudom én rá eset egy fa a kocsijára stb. Jobban érzi magát, mert másnak rosszabb. DE nem ő okozza ezeket és nem is egy hatalmas élvezet neki csupán szebbnek látja a világot amikor nem vele történik szar dolog hanem mással.
máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#csak a kérdést olvastam, arra illett amit írtam. :D
máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!