Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki lenne, ha 35 évesen,...

Ciki lenne, ha 35 évesen, beiratkoznék egy képzésre, okj-s, és az osztálytársaim jóval fiatalabbak lennének?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha 18-24 évesekkel járnék órákra pl.

máj. 6. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Semmi ciki nincs abban, ha valaki tanul. Ha fiatalabbakkal együtt, akkor velük.
máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

A kérdés cikisebb.

Azt jelenti, hogy 35 évesen nem sikerült még annyi önbizalmat szerezned, hogy ne más véleménye befolyásoljon.

máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Megrekedni egy szinten, az a ciki! Ha már úgy érzed, nincs mit vagy nincs miért tanulni, fejlődni, helyette kifogásokat lehet keresni!


Én 45 évesen megyek szeptembertől újra egyetemre a harmadik diplomámért. Eszem sosem volt sok, de motiváltságom az igen. És nagyon várom már! :)


Jó tanulást neked is!

máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen nekem volt 74 éves szaktársam. Senki sem szerette. De nem a kora, hanem minden más miatt. Kijárt már 2 orvosi (féle) egyetemet (nálunk és Ausztáliában is egyet), hozzánk meg csak azért iratkozott be, hogy lám milyen a menedzsment része.

Nagyon rá volt cuppanva a Covid témára, mindenből ki tudta hozni, s minimum 10 percig beszélt róla.

És mindenbe belekötött, s osztotta az észt, amihez vagy neki nem volt semmi köze, vagy a beszélgetőpartnerének.


Mindeközben meg voltam úgy TDK-n, hogy az alattam egy egy évvel járó pont akkor lett 33. Ő jófej volt. S mikor ezt megünnepelendő a 21 éves, a 22 éves, a 33 éves meg a 47 éves elment inni, az is jó volt. (Utóbbi tanársegéd és akkor a soförünk volt)


Nem a szám számít.

máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A mai okj-s képzések nagyon vegyesek.
máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni nem ciki. Amúgy az OKJ már megszűnt.
máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Én 24-25 évesen és 29 évesen jártam olyan szakképzésre, ahol - egy rövid időszakos kivétellel - rajtam kívül csak csajok voltak. :D A második esetben volt olyan, hogy elindult egy másik fickó is és valamiért lelépett. Pont a két szakma közötti átmenet a munkám.


35/F

máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Ja: jól kijöttem a csajokkal. :-)
máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A képzés fiatalít. Amúgy is tanulni mész oda, nem azért, hogy másoknak tessél.
máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!