Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell barátkozni?

Hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés

Félek, hogy valaki nem fogadja kedvesen az érdeklődésemet.

Sok mogorva emberrel találkoztam már és eléggé megmaradt bennem.


máj. 8. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy melyik nemmel barátkoznál, hol élsz és mi az érdeklődési köröd illetve melyik korosztályt célzod meg :)

Nem mogorvák az emberek,inkább bizalmatlanok.

máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kedvesek sem jobbak,mert semmire nem mész vele,ha amúgy meg nem hajlandóak közös programokra.
máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Félek a visszautasítástól ezért el sem merek hívni senkit egy kávéra.

Pedig jó lenne.

máj. 8. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudunk rólad semmit, így tényleg nehéz kávéra hívni valakit...
máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ha ismeretlenek vagytok, fel kell venni valahogy a kontaktust.

Valami közös dolgot kell találni.

Nagyon jó módszer valami apró szivességet kérni.

máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélgetsz? 🤷
máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem szociálisszorongásom van ezért én rettegek. De nekem például az segítet, hogy az elvárasaimat magam felé, (hogy rögtön cselekedjek csináljak valamit jól csináljam, legyek jófej győzzem meg őket értékemről tudjam egyáltalán kifejezni magam legyek olyan normális mint más)letettem.

Tudom magamról, hogy nekem általában idő kell és, hogy nem vagyok olyan, mint mások akik rögtön nyitni tudnak és alkalmazkodni társasinterakciókhoz beszélgetésekhez.

De megnyugtat az a tény hogy nem vagyok egyedül és esetlegesem ha nem olyan rossz szinten mint nekem de másnak is nehézséget okoz.

Így csak akkor beszélek, ha úgy érzem tudok. Épp most hozzá tudnám fűzni és várok míg könyebben fog menni.

Magamfelé elvárásokkal állandók fejemben lévő szavakkal ami hol azt mondja tudatosan menni fog. Vagy a sebzett belső gyermekem, hogy elfognak utasítani nem fog menni. Engem pluszban leterhel hozzá az elvárások, hogy teljesítsek. És teljesítsek úgy ahogy egy normális ember még inkább kikészítenek.

máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha egyszerűen csak fél az ember akkor érdemes nyitni legtöbbünk fél az új emberektől új helyzetektől szóval amit érzel az teljesen rendben van
máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van olyan aki kezdeményezőbb van aki inkább várja a kezdeményezést, mert mindannyian mások vagyunk. De, ha te szeretnél lépni akkor érdemes kezdeményezned
máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eskű ez az utolsó hozzáállásom :D. Funfact amikor kicsi voltam akkor anyukám mesélt egy kollégájáról aki ilyen nagy darab fickó volt aki mindig morgott. Kicsinek ezt én nagyon viccesnek találtam olyannak tudtam elképzelni mint egy macit. Attól függetlenül volt egy hülyéskedős oldala lehetett vele viccelődni. Szóval az a morgós medve sem mindig az csak meg kell szelídíteni néha :D. Persze ő se egy olyan ember akivel szívesen töltenék együtt 24 órát.
máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!