Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ami megváltoztatta az...

Mi az ami megváltoztatta az életed jobb/rosszabb irányba?

Figyelt kérdés
Akár egy szokás, rutin amit bevezettél vagy hobbi, viselkedés, felfogás, világnézet, kitűzött cél, akár egy ember, barát, kapcsolat stb . Ilyenekre gondolok , irjunk le a tapasztalatokat, mindenre kíváncsi vagyok , kort meg nemet is dobhattok. (Örülnék ha őszinte válaszokat kapnék)
máj. 8. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Amikor megismertem a férjemet és egy pár lettünk. Teljesen új arcát ismertem meg a világnak, megtanultam általa mit jelent igazán szeretni, boldognak lenni.
máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Haláleset: negatív irányba változtatta meg, amiben még mindig benne vagyok.
máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Egyes vagyok, a korom az lemaradt, mert azt is kérted: 32.
máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

A Gyár!

Onnantól egy totális lejtmenetbe került a mentális állapotom, nem a munka, hanem az emberek miatt!!!

máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Két éve tipp-mix 28 millió.

Nyeremény harmadát visszaforgattam melóhelyen felmondtam utána csak a tipp-mixre fordítottam időt.Elolvastam pár könyvet mások hogy csinálták vettem több füzetet tele írtam csapatelemzésekkel mindent tudtam minden sportban lévő dolognak utána néztem.Ez egy féléves periódus volt pár szelvényt adtam fel kisebb összegeket nyertem.Majd egyszer csak beindult.Egy ilyen sportfogadó helyen megismerkedtem egy másik ilyen felfogású emberrel jóban lettünk.Ő is azt mondta ebből él.Felhozta csináljuk közösen nagyobb lovét teszünk bele de rengeteget nyerünk.

És beindult.

Amit most írok sokaknak már tabu téma meg élőben el is kerülnének.

Elkezdtek folyamatosan jönni a közepes nyeremények olyan pár 100 ezer max millió környékéig.

Elköltöztünk a szlovák osztrák magyar határrészre mindegyikünk vett egy házat régieket eladtuk.Magyarban szlovákban és osztrákban játszunk meg van mikor melyik legközelebbi helyre megyünk feladni.

Kettő eset volt ezután ami megváltoztatta az életem.

Egy lehetetlen kombinációra nyomtunk fel tétet 200 ezret raktunk fel.Este ültünk a törzshelyünkön zárás előtt a terminálon lefutattuk és lekattant!!!!!!!!

Aki tudja ez mi jelent és átélte az tudja ez mi.

Itt már nem írok konkrét összeget de hatalmas volt.Én 4 országban voltam nyaralni utána kicsit kiengedtem a gőzt.

Mikor hazajöttem megint összebeszéltünk adjuk fel tovább a meccsekre.

Itt el is érkeztem oda amit elakartam mondani az elején volt egy harmadik haverunk néha ő is játszott velünk.

500 rugót raktunk fel fejenként.

Idegesek voltunk már kicsit mert ez már komoly lové volt.

Este 7 körül volt a vége soha nem felejtem a pillanatot.

Pultnál 4 ember meg mi voltunk.Meccsekről beszélgettünk majd egyszer haverom szólt nézessük meg.

Lekattant a gép itt is.Nekem valami olyan érzés volt hogy egy gombóc volt a torkomban szívem meg úgy vert a torkomon akart kijönni .

Hatalmasat nyertünk.sajnos 3 felé osztódott.

Akkor este bekarmoltunk úgy hogy a tulajd reggel írt egy sms-t a helyet mi fogjuk kitakarítani ha magunkhoz tértünk.

máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
5-ös: ez nagyon jó sztori! :)
máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az 5-ös hozzászóló. :D


És most azon gondolkodom, hogy mi az a Tipp-Mix és hogy kell rajta játszani. :D

máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. halál - meghalt olyan aki után rosszabb lett, de olyan is meghalt aki után jobb

2. munkahely - volt amelyik jobb volt volt amelyik sokkal rosszabb

3. egy társ - volt amelyik kikészítette az idegrendszerem volt amelyik helyrehozta

máj. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Onnantól, hogy 26 évesen gyerekem lett már semmi értelmét nem látom az életnek, csak létezek azóta, de se célom, se tervem, se álmom
máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
100%

A tanulás. Csóró és bántalmazó családból jövök, valami fura véletlen folytán értelmes lettem és jól tanultam. A 3-4. osztályos tanítóm jól ismerte a családomat és tudta, hogy mibe járok nap mint nap haza. Egyszer leültetett sakk szakkörön és azt mondta, hogy egyetlen esélyem van kikerülni ebből a környezetből és az pedig a tanulás. Bármi történik, én csak tanuljak, mert akkor el tudok menni jó gimibe, tovább tudok tanulni ami egyenlő azzal, hogy el tudok költözni messzire. Ha pedig ezt elérem, soha többé nem kell visszanéznem. Megfogadtam, és igaza lett.

A másik ilyen a művészetek és a könyvek. Mint írtam, főleg a gyerekkori életem elég sivár volt, nem voltak barátaim, bántottak az iskolában és otthon is, így elég hamar a különböző művészetek és az olvasás lettek az egyetlen örömforrásaim. Rajzoltam, énekkarba és balettra jártam. Érdekes módon utóbbi két közösségben sosem bántottak, teljesen más gyerekek jártak oda. Talán emiatt nem utáltam meg mindent és mindenkit.

máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!