Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem illetlen egy férfi orvos...

Nem illetlen egy férfi orvos részérő, hogy ha a rendelőben miközben beszél hozzám többször oda-oda pillant a csípőmre, derekamra?

Figyelt kérdés
Passzos felsőben voltam

máj. 9. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
A csípöd-derekad miért problémás? Még ha a melledet nézné, az esetleg lehetne furcsa, de a derekad... Ennyire beteg vagy?
máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
De hát nem pont azért voltál passzos felsőben, hogy rád-rád pillantsanak? Döntsd már el mit akarsz!
máj. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig passzos felsőt hordok, ha orvoshoz, ha közértbe megyek.
máj. 9. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
#3: A legtöbben örülnének, ha megnéznék őket a pasik, nem tudom neked mi a gondod. Attól hogy orvos még férfi. Szerintem csak dicsekedsz.
máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mondon, hogy nem esett jól, csak közben fölmerült bennen, hogy illik e ilyen orvostól. Ennyi.
máj. 9. 09:24
 6/7 anonim válasza:
25%

Van egy nem írott etikai szabályzat is, akár egy orvoshoz való elmenetelhez.

A passzos felső, forrónaci, testbőrfelület 80%-os láthatósága nem tartozik ide.

Esetleg, ha nem az orvos szexuális hovatartozása, libidójának a vizsgálata a konkrét cél.

máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Kerdezo, te ugyanaz a csipo-derekad megszallott vagy mas rovatban naponta ujabb es ujabb szituaciokban.
máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!