Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hisznek az emberek...

Miért hisznek az emberek magamnak valónak? Lent

Figyelt kérdés

Szóval a Facebook-on csak a testvéreim, rokonok, és a szűk baráti köröm van az ismerőseim közt.

A munkatársak is, vagy akikkel kb 2 mondatot beszéltem, besértődnek, mert vissza utasítom a jelölésüjet.

Most ez komolyan ennyire fontos az embereknek?

Számomra van a munka/munka társak, és a jelenlegi magánéletem.

Komolyan jelöljek vissza egy olyan csajt, aki 20 éve volt osztálytársam, vagy egy olyan munkatárst, akivel sose beszélek?

Ettől valóban magamnak való lennék?



máj. 11. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Az attól függ.. Ha nem akarod, nem kell. Arra nem gondoltál, hogy neked nem fontosak, ellenben mondjuk te fontos vagy nekik? Mondjuk ez kutyát nem érdeki, ha te viszont magasról tojsz rájuk. :D Aki intelligens, az amúgy nem fog besértődni rajta.
máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy egy 20 éves, általános iskolai osztálytársnak, annyira fontos lennék. :D
máj. 11. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
2# Lehet kedvel téged valamiért, jó emléke van rólad stb..
máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se jelölök vissza senkit, sőt még a kb 20 betűnyi bemutatkozó részemben is az áll, hogy ne jelölj be, mert nem jelöllek vissza. Sose értettem, még itt a gyakorin kérdést is feltettem, mi a jó abban, hogy valaki fűnek-fának az ismerőse. Nem érdekel mindenki magánélete, és én se akarom a dolgaimat fű-fa orrára kötni. Én ha mégis bejelölnek, másnap személyesen barátságosan közlöm, hogy ne haragudjon, nem jelölöm vissza, mert összesen 30 ismerősöm van (az is sok, csak az elején még van akit nem mertem elutasítani), akik csak a szűk baráti-ismerősi köröm. Eddig még senki nem sértődött meg, és nem tesznek megjegyzéseket. Ha személyesen barátságos, érdeklődő vagy, akkor nem tartanak magadnak valónak. De ha ilyen ott az általános légkör, akkor lehet, hogy egy másik munkahely után kéne nézni.
máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

2# "Hát nem hiszem hogy egy 20 éves, általános iskolai osztálytársnak, annyira fontos lennék. :D"


Azt hadd döntse el ő! Köszi..

máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért jelöli be, mert fontos neki, 5-ös. Egyszerű ostobaságból, divatmajmolásból. És hogy visszajelöli-e, azt meg hadd döntse el a kérdező. Nem köszi, mivel nincs mit.
máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6# Miért nem lehet elhinni, hogy tényleg fontos neki/kedveli? Természetesen nem kell visszajelölnie, de ilyen nehéz elhinni az őszinte érdeklődést? Jézusmária..
máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Boldog is lenne az a világ, ahol minden facebook ismerős szeretné egymást! Ha annyira érdekelné, akkor iskola után nem szünetelt volna a kapcsolat 20 évig.
máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
8# Értem, de hadd döntse már el ő.. Lehet megbánta a szünetet. És továbbra sem kötelező válaszolnia a másik félnek. Attól én még szeretném eldönteni ki fontos nekem és ki nem.. Remélem ez nem bűn.. Egyszer írok, ha nem válaszol többet nem, ennyi.. 🤷‍♂️🤷‍♂️
máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!