Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most olvastam fb-on: Csak azt...

Most olvastam fb-on: Csak azt tűröm el magam mellett aki szeretettel, tisztelettel bánik velem. Ti csak azt tűritek el magatok mellett? Hányan maradtak így?

Figyelt kérdés
máj. 11. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 1 ember maradt így igazán fontos az életemben magamon kívül.
máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1: ez elkeserítő. Tudom, hogy nem a mennyiség számít. Mégis. Úgy érzem, nekem több kellene. Te lehet, hogy boldog vagy az eggyel és teljes az életed. Nekem vannak olyan emberek, akik tisztelettel bánnak velem. De ezek nem annyira szoros és fontos kapcsolatok nekem. :( Szorosabbra vágyom.
máj. 11. 21:57
 3/16 Duke81 ***** válasza:
78%
Ezen az alapon kiköltözhetnék egy tanyára egyedül legalább 30 kilire minden civilizációtól!
máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem túl szerencsés ez a "tűröm" kifejezés, olyan rátarti, magát túlságosan nagyra tartó...
máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

#4:

A magyar már csak ilyen. Nagyra van magával, holott Európa szégyenfoltja az egész országa.

máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

5


Sajnos így van

máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Nekem hótmindegy...
máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Na de mi számít "mellettednek"? Ha van egy jó főnököd, már az? Ha rossz a főnök egy percig sem tűröd meg?
máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1) Nagy szó az is,hogy egy van körülötted.
máj. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megvalogatom, kivel barátkozok, így kevesen vannak. A családtagok, rokonok, kollégák meg olyanok, amilyenek. Kulturált emberi viszonyt tartok fenn azokkal is, akikkel nem vagyunk épp egy hullámhosszon.
máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!