Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A felnőtt emberek, akiknek pl...

A felnőtt emberek, akiknek pl nincs gyereke, szoktatok rajzfilmeket nézni? Aki igen, mi okból?

Figyelt kérdés

Nem ciki?

Aki néz rajzfilmeket melyiket nézitek?

Itt nem az animékre gondolok.



máj. 12. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem újranézni a régi Disney meséket. 28N
máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
88%
Nyelvtanulás céljából a legtöbb Disney mesét megnéztem az adott nyelven egyetemista koromban. Amúgy gyerekként csak párat láttam, amit leadott a tv. Van 1-2 mese, amit kíváncsiságból néztem meg, mert jónak tűnt de gyerekkoromban nem is hallottam róla (Atlantisz, Eldorádó, Kincses bolygó) és nagyon tetszettek, szerintem ezek jobbak, mint a hercegnősek, azok sosem fogtak meg. :D Ja meg a Tini titánok sorozatot használtan az angolom frissítésére, először megnéztem feliratosan, utána anélkül. Így a hétköznapi életben nem nézek rajzfilmet, hétvégén ha unatkozunk mert pl. az eső elmosta az aznapi programot, akkor szoktunk ledarálni 1-1 Rick & Morty évadot de az ugye nem mese/gyerek cucc.
máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Néha szoktam, de nem gyerekmeséket, hanem animációs sorozatokat (arcane, a kék szemű szamuráj).

Ha valaki gyerekmeséket néz, azt önmagában még nem tartom cikinek, amennyiben igényes dolgokról beszélünk, nem pedig cocomelon színvonalról.

máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában csak a Harley Quinn animációs sorozatot nézem,meg néha az Oroszlánkirályt. 29N
máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szoktunk férjemmel, nem tartjuk cikinek.

Rick és Morty, Rejtélyek városkája, Solar Opposites, Harley Quinn, stb. De ezek amúgyis inkább felnőtteknek szól. Olyan igazán gyerekes dolgokat nem nézünk.

máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen rajzfilmet? Pl. South Park is rajzfilm...
máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Filmeket nem, de sorozatok szokásom újranézni. Van, amit nosztalgiából, van, amit kíváncsiságból, hogy tényleg olyan volt-e, mint amire emlékszem. Olyan is akad, amit gyerekként nem néztem végig, és most tudom ezt pótolni. Ahogy olyan is van, amit amúgy a mai napig a kedvenceim közt tartok számon (Tini Titánok, Ben 10) és jó időnként, 1-2 részt megnézni belőlük.

Sosem éreztem ezt cikinek, nem hinném, hogy ez változni fog.


Régi Cartoon Network-ös sorozatokról van szó, többségét igyekszem eredetiben nézni.

máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gravity falls-t rendszeresen újranézem.

Kicsi koromban is a kedvencem volt, aztán eredetiben is megnéztem. És tavaly még az Oregoni Boring városába is eljutottam (innét vették az ötletet a készítők).

máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Néhány régi Disney-t megnézek, modern animációkat nagyon szeretek és a stílusuk hasonlít az animékhez, régen néztem South Parkot, mostanában nézem A Kiábrándult Királylányt. Modern animációk közül fickóként is egyik nagy kedvencem a Jégvarázs. :D Illetve például Hős Hatos és Zootropolis is.


35/F

máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A tesz vesz várost, magyar népmeséket, krokodil kommandó, tsubasa kapitányt, senki nem nézi?
máj. 13. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!