Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az utolsó vagy eddigi...

Mi volt az utolsó vagy eddigi legnagyobb trükk lopás csalás stb amit tettél ? Mi lett belőle kiderült ?

Figyelt kérdés
máj. 12. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.. Becsületes ember vagyok.. Puskázás volt az eddigi legnagyobb "kihágásom."
máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az új laptopomat vettem, akkor elfelejtette a kasszás lehúzni a laptoptáskát. Otthon vettem észre, hogy "elloptam" a táskát.
máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Elloptam" a boltból egy tasak sertés oldalas fűszert. Önkiszolgáló kasszánál voltam, szépen lehúztam mindent, de a fűszert nem vettem észre a kosár alján, és olyan könnyű volt, hogy gondolom a kassza sem vette észre. Amikor vittem ki a kosaramat, akkor láttam hogy nem fizettem a fűszerért, de nem volt kedvem visszamenni újra sorba állni, úgyhogy "elloptam".
máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Kínai kajáldában ezressel fizettem (ebből is látszik, hogy nem mostanában történt), és a kínai úgy adott vissza, mintha kétezres lett volna, így összességében még ők fizettek nekem azért, hogy ott ettem. Nem szóltam, mert adóból úgyis a sokszorosát csalják el.
máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
CD-t vásároltam (már 22 éve volt) egy bevásárlóközpontban, CD boltban. 4500 Ft volt, amikor fizettem ötezrest adtam, és a csaj 10-ezresből adott vissza. Mivel flegma hp volt, nem szóltam neki.
máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Blahán még Julius Meinl állt, kértem a pultból téliszalámit meg paprikás Hertzt 25 - 25 dkg t . Vidéken laktam, otthon kibontottam Olasz meg Soproni felvágott volt bennük , szalámi áron a cimkék szerint . Mikor pár nap múlva bementem oda zsebre tettem pár táblacsokit ....
máj. 12. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Fagyizóban voltam kb 10 éve, mikor is a tulajdonos srácnak ötezressel fizettem. Ő meg kb 5900 forintot adott vissza. Magyarul kb 900 forinttal többet kaptam vissza mint amennyivel fizettem. Fülledt nyári szombat vagy vasárnap délután volt, de még ebédidőben. Én voltam az egyedüli vendég és még le is ültem az egyik asztalhoz megenni a fagyit. Nem szóltam egy szót se.

Fura de lehet ma se tennék másképp. Én is pénzből élek.

máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gimiben nekem olyan jól ment a hamisítás, hogy pénzt tudtam vele keresni, nem sokat persze, csak aprópénzt kértem a társaimtól orvosi igazolásokért, tornaóra felmentésért, szülők aláírásának élethű odafirkantásáért, illetve nyomtatott bérletekért, amivel én is megspóroltam anno kemény 3500-4000 ft körül.

Az igazolásoknál volt egy sémám, amiről MS paintben letöröltem a várost, dátumot, orvos nevét, aláírását, pecsétet, és a szövegben található többi betűt kimásolva és pixel pontossággal beillesztve sokszoros nagyításban más kerületeket, kitalált neveket alkottam, rajzoltam az aljára valami firkát aláírásként, orvosi pecsétet meg úgy "szereztem", hogy bevittem a kinyomtatott tekeredő kígyós mintát az első papírírószerbe, hogy ilyen pecsétet szeretnék csináltatni, és valami ezresért megcsinálták :D Szülők aláírását addig gyakoroltam, amíg nem lett élethű, az volt a legdrágább "szolgáltatásom", az mégis csak sok munka, meg rizikós.

Szerintem jó lehettem benne, mert sosem bukott le egy "ügyfelem" se, meg én se. Ennek ellenére nem lettem bűnöző, ma már fizetek a bérletemért, és elmegyek az orvoshoz igazolást kérni, ha beteg lettem, és egyébként normális bejelentett munkám van. Egyszer nyúltam vissza ehhez a tehetségemhez, mikor megtaláltam a kijárási tilalom alatti munkáltató igazolás sablonját a neten, akkor adtam magamnak egy engedélyt, hogy éjszaka is kimehessek... Többször is állított meg rendőr, sosem buktam le a fiktív járműtakarítói munkaviszonyommal a BKK-nál, pedig az ujjamból szoptam ki, annak se néztem utána, van-e ott ilyen munkakör (gyanítom, akkor ezek szerint van).

máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerverekben használt ssd-ket selejteztettem le egy nagy multinál és adogattam elfelé Marketplacen. Ez kb. fél éve volt.
máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!