Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet még unatkozni a mai...

Lehet még unatkozni a mai internetes közeg létezése mellett?

Figyelt kérdés
Mindig csodálkozom ha valaki állítólagosan unja magát egyedül, valószínűleg semmiféle információra nincs igénye.
máj. 12. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

A net nem helyettesíti az élő emberi hús-vér kontaktokat, a közösen töltött minőségi időt, egy kerti parti hangulatát, egy buli vagy egy kirándulás hangulatát. Egy jó beszélgetését, amit személyesen tesz az ember.

Úgyhogy igen, akinek többre van igénye egy képernyő bámulásánál, azzal megeshet.

máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, önmagában az internet böngészése elég passzív tevékenység. Az más, ha aktív tevékenységgel köti össze valaki a böngészést.
máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Számomra nem, de én éhezem az információra, van hobbim, érdekel a körülöttem lévő világ működése.
máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Internet...azon élni az életet. Szomorú.
máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
El sem tudom képzelni, hogy lehet unatkozni. Akkor sem, ha nem lenne internet, hiszen ezernyi könyv vár olvasásra, és ezen túl is millió dologgal lehet foglalkozni. Persze van, amit én is unalmasnak tartok, és nincs rájuk semmiféle igényem: az embereket. Unalmas, buta, haszontalan népség.
máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Net mellett?


Az internet is dögunalmas tud lenni egy idő után.


Ez és hasonló fórumok is unalmasak lesznek, a videók, sorozatok. Ha nincs élő kapcsolatod másokkal csupán a virtuális világ unalmas lesz és agyilag zokni is lehtesz.


Persze itt is vannak kivételek akiknek ezaz élet bőven elég.

máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

(Csak ebben a kategóriában menetrend szerint van minimum heti 1 kérdés, amiben a kérdező unaloműzésre keres tevékenységeket, tippeket. Lehet, ugyanaz a tag pakolja ki periodikusan, de valószínűleg ő tudna mesélni az unatkozásról.)


Nem szokásom unatkozni; itthon is mindig van teendő, rendszeresen találok új, kipróbálandó recepteket. Csillagászat témában szeretem bújni a netet, vagy kirándulóhelyeket keresek, amit később meg is látogatok. De ezek mellett még mindig ott van egy jókora stóc könyv, amit a közeljövőben el szeretnék olvasni.

máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is unom magam. A közösségi médiát letöröltem a telómról, mert hánytam tőle. Most fél-digitális detoxban vagyok, főleg olvasok, sorozatozok.
máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4 vagyok...mi a baj a válaszommal?

Szerintetek az oké hogy ha van net minden jó és kielégít minden igényt...Szomorú.

máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan lehetséges. Internet mellett pláne nem. De én már előtte sem unatkoztam soha. Gyerekkorom óta szeretem a könyveket, szeretek olvasni:) , szóval lehetetlen unatkozni. Az utóbbi tizen pár évben, mióta belépett az életembe az online sorozatnézés , azóta pláne nem:) Na meg ott a családom is- a párom, a kiskutyáink:) van mivel elfoglalni magam.
máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!