Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit öleltél meg a legutóbb?

Kit öleltél meg a legutóbb?

Figyelt kérdés
máj. 12. 17:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

A 12 éves lányomat. Kb. félóránként követeli a töltődést.

Én nem vagyok az az ölelkezős fajta. Sokat változtatott rajtam az én csupaszív kislányom.

máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A barátaimat, még tegnapelőtt.
máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

A cicámat.

(Bár azt mondják a cicák nem szeretik, ha úgy "megöleled" de ő dorombol, ha felveszem magamhoz és simogatom.)

máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
az baj ha azt olvastam először hogy "kit öltél meg legutóbb"?
máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%

Az egyik nagyon kedves kolléganőmet tegnap, miután végigdolgoztunk egy 4000 fős rendezvényt együtt. Mindkettőnknek szükségünk volt egy ölelésre.

42N

máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
a férjemet
máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

3, az enyém két lábra állva, égnek nyújtott mancsokkal jelzi, ha szeretné, hogy felvegyem, és ölelgessem - mondjuk eleve egy matrica, mindig ott van, ahol én, és hozzám bújik, mikor aludni készülök.

Mivel említett macskán kívül más nincs, aki velem egy háztartásban élni, nem szoktam minden nap ölelgetni embereket. Legutóbb pénteken öleltem meg az egyik munkatársam, beültünk iszogatni műszak után, aztán egy öleléssel köszöntünk el.

máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
1, öleld is sokat! ❤️ Én is sokat ölelgettem Édesanyámat. Már nem él és minden ölelésre szeretettel gondolok vissza. ❤️
máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

2020 nyarán egy olyan személyt,aki a szívemnek kedves volt. Azóta senkit és engem sem ölelt meg senki.

Úgy látszik, nagyon rossz ember vagyok, hogy ennyit sem érdemlek a sorstól :/

máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A cicám.
máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!