Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálnak egyesek...

Miért csinálnak egyesek ilyet?(leírás)

Figyelt kérdés

Tömören a lényeg annyi,hogy leszerveznek egy találkozót,amin nem jelennek meg.Jönnek különböző kifogásokkal,hogy pl közbe jött valami,elromlott a telefon,beteg lett stb stb,minden féle bromság.És a hab a tortán,hogy utána akár napokig nem jelentkeznek.

Én ismerek egy ilyen embert,illetve hallottam már storykat ilyen illetőkkel kapcsolatban.


A kérdésem az,hogy egy ilyen embernek mi mehet a fejébe?Én egyszerűen nem tudok rájönni.Mármint persze jó érzés lehet nekik felültetni a másikat,de jobban beleszeretnék látni a hátterébe.


Ui: olyan személyekre gondolok,akik ezt rendszeresen megcsinálják,mert néha-néha közbe jöhet valami,az még hihető.



máj. 12. 22:36
 1/7 Duke81 ***** válasza:
89%
Azért mert suttyó kis parasztok! Ennyi, nem kell túlkomplikálni.
máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen
máj. 12. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan me hagyd szo es kovetkezmenyek nelkul... ne logj tobbet ezekkel a suttyo kis parasztokkal, ahogy 1 tokeletesen megfogalmazta... illetve ha ok hivnak, te se menj el.
máj. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Általában akkor mondom így le, ha a másik fél egy energiavámpír valaki. Megbeszéljük a találkozót, általában ő kéri és napokig győzködöm magam, hogy menjek el, bírjam ki, senki sem tökéletes, de nem sikerült rávenni magam, mert tudom hogy úgyis arról szól majd az egész, hogy lehord hogy miért nem vagyok tökéletes, minden mondatomba beleköt vagy a nyakamba hányja az összes probémáját.
máj. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Érthető.Viszont ez esetben én egyszer sem ajánlottam fel a lehetőséget,hogy találkozzunk.
máj. 13. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Link kis hangulatemberek. Nem tisztelnek senkit és semmit, csak és kizárólag a pillanatnyi érzéseiknek élnek. Az ilyenek megbízhatatlanok, jobb őket leépíteni. Vagy kellő távot tartani tőlük, hogyha variál akkor igazából már csak olyan helyzetben tehesse ami huszadrangú számodra.
máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ahogy olvasom a kommenteket, nem is csoda, hogy mindenkit leépítenek az emebrek akiről a kérdés szól.
máj. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!