Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az rossz jel ha magamban...

Az rossz jel ha magamban beszélek?

Figyelt kérdés
Mivel rájöttem, hogy sajnos 1 igaz ember sincs körülöttem, aki valóban meg is érdemelné, hogy őszintén elbeszélgessek vele így mostanában a hangrögzítőmre beszélek. Tudom ciki, de igazából mivel cikibb mint egy naplóírás...vissza vissza szoktam hallgatni és úgy érzem jobban rálátok a dolgaimra. Sajnos próbáltam már 1-2 szakembert" de semmire nem mentem velük. Sajnos picit nehezebb életszakaszban vagyok!
máj. 13. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok neked, olyan, mint a naplóírás. Épp ezért semmi probléma nincs vele.
máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös..Ahogy írod;kb.mint a naplóírás...Olyan is van aki videónaplót készít.
máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor most megnyugodtam picit. Csak addig szeretném, amíg tovább nem lépek bizonyos dolgokon.
máj. 13. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azt nevezném magadban beszélésnek, ha mondjuk sétálsz az utcán és állandó párbeszédet folytatsz önmagaddal. vagy otthon is beszélsz és válaszolsz is.
máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Az nem akkora probléma, mint amikor összevesztek és össze is verekedtek egymással emiatt az előszoba tükör előtt.
máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös, és egyáltalán nem baj, ha magaddal meg beszélsz mindent. Amint én is pont ezért beszélek magamban. Mert a legjobb barátaimban sem lehet bízni, mindenki ki beszél, senkiben nem lehet bízni manapság. Nem tudnak titkot tartani, egyebek. Amint nagyon sok ember beszél magában. Rengeteg az ilyen ember. Aztán pont ők szólnak meg másokat. Aki folyton magában azt mondogatja hogy "Jaj istenem, így istenem úgy istenem" Az is magában beszél, nem? Ishlerem az Istenem. O My Goog! So Good.
máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos én is szoktam néha, le kéne szoknom róla. Igen, beteges. Inkább írj naplót.
máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ebben a formaban semmi gaz nincs vele, sot hasznosnak tunik. En az almaimat szoktam felmondani, meg mielott elfelejtem.
máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem bántalak érte, ha neked így jó akkor csináld.én is szoktam magamban beszélni mikor egyedül vagyok itthon, egyszerűen nem tud csöndben maradni az agyam, állandóan megy benne valami.
máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ó én sűrűn beszélek magamban.


Csak néha azon gondolkodom, hogy remélem ezt most senki nem hallotta...

máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!